Nejvýhodnější půjčka

2.12.2013
Kategorie: Půjčky do výplaty, Rychlé půjčky

Půjčky a úvěry jsou dnes nabízeny od tolika poskytovatelů, že se mezi nimi opravdu jen těžko dá najít nějaká nejvýhodnější půjčka pro všechny.

Ne každý klient má totiž stejné priority, někomu jde o výhodnost z hlediska podmínek, jiného zajímají pouze úrokové sazby, někoho zase zajímá, kolik s může nejvíce půjčit a někdo chce třeba za půjčku zaplatit co nejméně peněz.
Právě na poslední případ jsme se tentokrát zaměřili a pokusily jsme se najít vhodný úvěr, za který nezaplatíte příliš mnoho peněz. Nejde teď o výši úroku ale celkovou konečnou částku, kterou přeplatíte jako navýšení.

Jednu z takových půjček, kde nezaplatíte za navýšení příliš mnoho je Omega Půjčka. Jde o nebankovní malý úvěr určen především těm, kteří si potřebují krátkodobě a výhodně opakovaně půjčovat částky až do 5000 Kč.

Jednou z výhod Omega Půjčky je to, že ji vyřešíte kompletně přes internet, nemusíte nikam chodit. Stačí si vyřídit online půjčku přes internetovou žádost, potvrdit patřičně svoji identitu (přes SMSku a ověřovací platbou) a poté můžete získat cílenou částku.

Novým klientům sice nabízí Omega Financial pouze půjčky do 3000 Kč, ovšem hned jak u nich první půjčku splatíte je možné si zažádat o úvěr vyšší.

Nejvýhodnější půjčkaJaké jsou podmínky?

Díky tomu, že jde o nebankovní společnost se nemusíte obávat toho, že by zde byly požadavky na půjčení peněz příliš náročné. Je zde věkové omezení, dále nesmí být klient zapsán v registrech dlužníků a musí mít alespoň určitý příjem.

Jak už jsme zmínili, je třeba při registraci odeslat symbolický poplatek 1 kč předem na účet této nebankovní společnost kvůli ověření vlastnictví vašeho bankovního účtu.

A co úroky?

Výše úroků není u Omega půjčky stálá a to proto, že se liší v závislosti na době splatnosti. Nejvýhodnější půjčku tak získáte tehdy, pokud si zvolíte co nejkratší splatnost. Pro příklad, za půjčku 3000 Kč na 15 dní zaplatíte navýšení 611 Kč.

Ohodnotit recenzi

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

coolpujcky

Ohodnotit recenzi

pujcko-ninjapujcka

Ohodnotit recenzi