Netcredit půjčka – diskuze, zkušenosti, podvod

8.7.2013
Kategorie: Katalog firem, Rychlé půjčky

Na trhu nebankovních úvěrů se objevila další společnost, která k nám přišla jako pobočka zahraniční firmy se zaměřením na finské krátkodobé úvěry.

NetCredit tedy nepůsobí pouze u nás ale také například v Polsku anebo v Rusku.

NetCredit a SMS půjčky

Předem je potřeba vysvětlit, jaká je vlastně nabídka firmy Netcredit a co jsou to SMS půjčky, které nabízí. Jedná se totiž o krátkodobé úvěry, které slouží jako finanční pomoc pro ty, kteří potřebují půjčit pár tisíc na dobu zhruba do jednoho měsíce.

Výhody pro stálé klienty

Pokud si u Netcredit.cz berete půjčku poprvé, můžete si vybrat částku až do 4500 Kč. Při opakované půjčce si ale můžete půjčit mnohem více a to celkem až 12 000 Kč. Proces získání každé další půjčky je u Netcredit snadnější, první půjčka pro vás bude asi nejdelší a to kvůli tomu, že musíte provést registraci na jejich webových stránkách.

Jaké jsou poplatky?

Protože jde o půjčku z nebankovního sektoru, je zde potřeba platit určitý registrační poplatek. U firmy Netcredit je ale opravdu minimální, stačí převést 1 haléř ze svého bankovního účtu.

Při dalších půjčkách, tedy po ověření vaší bonity si můžete o půjčku zažádat snadno i přes SMS a to bez nutnosti placení nějakých dalších poplatků předem.

Podmínky

I když je Netcredit půjčka typickou SMS půjčkou, jsou zde poněkud přísnější podmínky než u konkurence. Spočívá to především v tom, že klienti musí mít pravidelné příjem a nesmí být v exekuci.

Prodloužení období splatnosti

Protože je doba splatnosti u Netcredit půjčky relativně krátká, umožňuje tato společnost klientům prodloužení úvěru, ovšem za poplatek.

Další informace o Netcredit v diskuzi

Ohodnotit recenzi
Kontaktní formulář

2 komentáře

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

coolpujcky

Ohodnotit recenzi

pujcko-ninjapujcka

Ohodnotit recenzi