Půjčky Home Credit recenze

26.7.2013
Kategorie: Katalog firem, Konsolidace půjček, Rychlé půjčky

Ne každý, kdo si potřebuje půjčit určité finanční prostředky se vždy obrací na banky. Tyto instituce mají totiž mnoho požadavků a často až příliš ověřují bonitu klienta.

Proto je někdy mnohem průchodnější půjčka od některého z nebankovních subjektů. Velmi známou firmou, u které si můžete takto půjčit na například Home Credit.

Osobní půjčky od Home Credit

Jestliže potřebujete získat peníze na různé účely a nehledáte specifickou půjčku, pak vám postačí standardní úvěr od Home Credit.

Díky jejich hotovostní půjčce můžete získat částku od 10 000 do 150 000 Kč se splatností od 1 do 7 let. K získání této půjčky není potřeba ručitele.

Sloučení půjček Home Credit

Konsolidace úvěrů je v poslední době velmi vyhledávanou službou. Proto sjednocení úvěrů začali nabízet i nebankovní společnosti jako právě Home Credit.

Díky jejich službě Spojení půjček můžete sloučit svoje dluhy a platit tak nižší měsíční splátky. Tato služba je vhodná pro ty, kteří mají příliš mnoho dluhů a nestíhají je splácet.

Premia KartaPremia Karta od Home Credit

Peníze si můžete půjčovat i trochu neobvykle díky revolvingovému úvěru na kartě Premia. Tato kreditka nabízí kromě základních služeb také možnost získat slevy na nákupy ve vybraních sítích.

Nakupování na splátky

Dalším typem produktu, který v jejich nabídce najdete jsou spotřebitelské úvěry. Ať už potřebujete nové domácí kino nebo peníze na menší rekonstrukci domácnosti, stačí využít této půjčky.

Půjčka na auto – Ideal Credit

Klasické leasingy už přestávají být v módě, protože o něco výhodnější jsou úvěry na auto. Právě tím je i služba Ideal Credit, díky které můžete rozložit financování platby vašeho vozidla na delší období.

Ohodnotit recenzi
Kontaktní formulář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

coolpujcky

Ohodnotit recenzi

pujcko-ninjapujcka

Ohodnotit recenzi