16.8.2013
Kategorie: Rychlé půjčky

SMS půjčka bez 1 Kč

16.8.2013
Kategorie: Rychlé půjčky

Pojem SMS půjčka bez 1 Kč poplatku je už dnes mezi lidmi docela známý, protože tento typ úvěrů u nás každý den využije velké množství lidí. Díky svým vlastnostem jsou totiž tyto krátkodobé úvěry mnohem levnější a snáze získatelné. Není výjimkou, když stálí klienti získají u svého poskytovatele finanční prostředky do 48 nebo i 24 hodin.

Častečným problémem může být však pro některé klienty to, že určité nebankovní společnosti vyžadují před schválením žádosti to, abyste zaplatili poplatek 1 Kč.

Tento poplatek se platí převodem z vašeho bankovního účtu na konto dané nebankovní společnosti. V tomto článku jsme pro vás však připravili kompletní návod na to, jak můžete získat SMS půjčku i bez poplatku 1 kč.

První půjčka zdarma

Nebankovní společnost, kterou jsme pro vás vybrali, navíc nabízí bonus pro nové klienty a tím je první půjčka zdarma. Není tak třeba platit žádné navýšení a to až do výše 3000 Kč.

Poskytovatelem SMS půjčky je společnost Perfect Money (odkaz na obch. rejstřík), která u nás funguje už několik let a měsíčně půjčí více než tisícovce klientů.

Žádost o tuto půjčku si podáváte online, pomocí internetového formuláře. Je to velmi rychlé a jednoduché. Stačí si na hlavní straně webu Perfect Money na kalkulačce vybrat výši půjčky.

SMS půjčka bez 1 kč

Po výběru částky přejdete na druhý krok žádosti, kde je potřeba vyplnit několik osobních údajů.

zadost

V žádosti je potřeba vypsat také několik doplňujících údajů.

Žádost o úvěr

Poté, co tuto žádost odešlete můžete čekat email ve vaší schránce. Nyní je potřeba udělat to, že vytisknete dokumenty – smlouvu o úvěr, podepíšete ji a pošlete na adresu této nebankovní společnosti. Adresa Perfect Money je:

  • Neumannova 1453/28
  • Praha 5
  • 156 00
  • Kontakt: info@perfect-money.cz

Klienti, kteří si berou úvěr od Perfect Money opakovaně už úvěrovou smlouvu tisknout nemusí a stačí si počkat na schválení vaší žádosti. V případě nového klienta se žádost schvaluje velmi rychle po obdržení smlouvy, stálí klienti mohou získat peníze na účet ještě v den podání žádosti.

Splácení dluhu a poplatky

Období splatnosti si u Perfect Money můžete zvolit ze tří variant. V první variantě máte půjčku jen na týden, delší varianty jsou pak na 14 dní a 21 dní. V případě delší doby splatnosti narůstá úroková sazba. Nejnižší je při půjčce na týden a to 10 %.
SMS půjčka bez 1 kč

Dlužnou částku i s poplatkem je třeba splatit Perfect Money převodem na bankovní účet s daným variabilním symbolem ještě před uplynutím doby splatnosti. Je zde možnost využít také služby prodloužení doby splatnosti za poplatek. Ten se hradí až při konečné splátce.

Ohodnotit recenzi
Kontaktní formulář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

coolpujcky

Ohodnotit recenzi

pujcko-ninjapujcka

Ohodnotit recenzi