Srovnání půjček – nejnižší úroková sazba

12.11.2014
Kategorie: Půjčky do výplaty, Rychlé půjčky

Půjčování peněz je stále častější způsob, jak získat rychle peníze jak krátkodobě, tak i na delší dobu. V dnešní přemíře nabídek od nejrůznějších úvěrových společností je ale docela vysoká šance, že za půjčku přeplatíte až příliš moc peněz, protože úroky se často pohybují v hodnotách desítek procent.

Ne každý si totiž může půjčit peníze od banky a proto se musí obracet na firmy z nebankovního sektoru, mezi které patří například Provident, Tommy Stachi nebo Home Credit.

Jde totiž o známé firmy, které mají obchodní zástupce po celé republice a tak si lidé berou menší půjčky právě zde.

Rozhodně však ale nejde o úvěry, kde je nejnižší úroková sazba. Pokud vám není výše úroku ukradená ale rádi byste při půjčení peněz platili co nejméně, udělejte si srovnání půjček a vyberte si půjčku, kde zbytečně nepřeplatíte.


K takovém srovnání je však potřeba přehled všech nebankovních společností i bank, které na trhu působí, informace o podmínkách, srovnani-pujcekúvěrových sazbách, dalších poplatcích a výšce možných cílových částek.

Naštěstí dnes nemusíte všechny data dohledávat sami a díky srovnání půjček online rychle a přehledně udělat seznam půjček, které jsou pro vás vhodné.

Při srovnání se bere v úvahu třeba i to, jak bonitními klienty jste. Některé banky a také subjekty z nebankovního sektoru totiž nabízí třeba půjčky jenom na účet anebo naopak jenom v hotovosti, kdy je předá jejich obchodní zástupce.

U firmy Provident Financial platí například obě tyto varianty, ale v případě hotovostní půjčky je úroková sazba mnohem vyšší a nedá se srovnat s jejich bezhotovostní variantou.

Další rozdíly mohou být třeba u klientů, kteří jsou v exekuci anebo se dostali do registrů dlužníků. To je při schvalovacích procesech často problém a potom takoví klienti nemají půjčku schválenou klidně i ve více než polovině případů, kdy si podají žádost o vypůjčení peněz.

Jestliže byste rádi využili srovnání půjčky a nejnižší úrokové sazby, potom můžete využít například webové stránky Coolpujcky.cz, které nabízí zjednodušené porovnání většiny půjček, které jsou na českém trhu dostupné.

Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

coolpujcky

Ohodnotit recenzi

pujcko-ninjapujcka

Ohodnotit recenzi