Aasa Czech a.s půjčka – zkušenosti

2.11.2013
Kategorie: Katalog firem, Rychlé půjčky

Jednou z mnoha nebankovních společností na tuzemském trhu je společnost AASA Czech a.s. -její specializací jsou hlavně krátkodobé půjčky, ale nebrání se ani širokému spektru zákazníků.

Musíte ale splnit určité požadavky, které konkurence povětšinou, tedy alespoň zatím nevyžaduje, takže konkurenceschopnost této společnosti je asi dost diskutabilní.
aasa-czechy-250x250-1.jpg
Především, věkově musíte spadat do kategorie dvacet až šedesát pět let. Za druhé – nesmíte mít záznam v registrech dlužníků.

AASA.cz je totiž už nějakou dobu členem Solusu a musí tak ze zákona tyto záležitosti pečlivě kontrolovat.

Trvalé bydliště na území ČR je jistě samozřejmostí, ale nutnost stálého příjmu v ohledu poskytnutí půjčky je dnes v případě nebankovních institucí spíše raritou.

Ostatní záležitosti jsou zcela standardní – je nutné vyplnit krátkou online žádost (tedy žádné sjednávání telefonicky nebo dokonce osobně), musíte zaplatit jednu korunu z Vašeho účtu, víceméně pro kontrolu a podepíšete smlouvu, kterou Vám až domů doručí kurýr AAsa czech a.s půjčka - zkušenostitéto společnosti. Vyžádané peníze by se pak měly doslova do několika hodin objevit na Vašem bankovním účtu.

Společnost AASA poskytuje hotovostní i bezhotovostní půjčky v rozmezí sedmi a dvaceti pěti tisíc korun, úroková sazba činí devět procent a obvyklá – předem dohodnutá – doba splatnosti činí jeden až třicet šest kalendářních měsíců. Nevýhodou jsou ovšem poměrně vysoké administrativní poplatky, které konkurence zkrátka a dobře nevyžaduje.

Poplatek za poskytnutí úvěru činí necelé dva tisíce korun, poplatek za vedení úvěrového účtu činí sedmdesát korun měsíčně.

Co říct k závěrečnému shrnutí a hodnocení? Snad jen to, že ačkoliv AASA Czech a.s. je rozhodně flexibilní a na první pohled i velmi transparentní společnost, musí ještě dohnat svou nejbližší konkurenci, aby se mohla stát jedničkou na trhu. Nic takového se totiž zatím plánovat nedá…

Aasa Czech a.s půjčka – zkušenosti
Ohodnotit recenzi
Kontaktní formulář

3 komentáře

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Aasa Czech a.s půjčka – zkušenosti
Ohodnotit recenzi

Aasa Czech a.s půjčka – zkušenosti
Ohodnotit recenzi