Air banka spořící účet

17.9.2013
Kategorie: Katalog firem, Spoření a úspory

V nedávném výzkumu uvedlo množství lidí, že pokud by si dnes sjednávali bankovní účet, využijí služeb některé z nových bank, mezi které se řadí Equa banka, částečně Fio banka a také samozřejmě Air banka. Právě tato bankovní instituce má v nabídce kromě klasických bankovních účtů také spořící účty, kde můžete spořit vaše finanční prostředky s výhodnějším úrokem.

3 nejlepší úrok

Pokud patříte mezi ty, kteří spoří v menší míře a vaše úspory na účtu nepřesáhnou částku 1 milion korun, pak má pro vás Air banka třetí nejvýhodnější účet určený ke spoření. Pro klienty, kteří převýší vklad jednoho milionu je pak roční úrok v hodnotě 0,70 %.

Sazba pro menší klienty je mnohem výhodnější. Aktuální sazba na spořícím účtu je 1,60 % ročně.

Air banka spořící účetProč se může spoření u Air banky vyplatit?

Air banka patří mezi nové instituce a jejich nabídka služeb je tak nová, zajímavá a nastavená přímo pro aktuální zákazníky. Protože jsou produkty inovativní, měli by klientům přinášet přesně to, co v dnešní době využijí nejvíce.

Výhodou spořícího účtu u této bankovní instituce je to, že můžete peníze vybírat, máte je tedy vlastně neustále k dispozici.

Je to tak výhoda oproti termínovanému vkladu, kdy nemůžete peníze po určitou dobu vybrat. Je ale fakt, že termínovaný vklad (třeba od Creditas) nabízí klientům výhodnější spoření.

Spořící účet a internet banking

Stejně jako ostatní konkurenční banky nabízí samozřejmě Air banka zákazníkům, jež využívají jejich služby internetové bankovnictví.

Internet banking této instituce najdete na adrese https://ib.airbank.cz/

Air banka spořící účet
Ohodnotit recenzi

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Air banka spořící účet
Ohodnotit recenzi

Air banka spořící účet
Ohodnotit recenzi