Andělské půjčky – recenze online půjček

27.12.2013
Kategorie: Půjčky do výplaty, Rychlé půjčky

Když se dostanete do finančních potíží, můžete se spoléhat na anděly, ovšem není jisté, zda vám právě oni pomohou.

Pokud nemáte ve svém okolí nikoho z blízkých, kteří by vám mohli s penězi pomoci a něco vám vypůjčili, nejspíše si budete muset vyřídit úvěr.

Úvěrové služby jsou u nás už naštěstí nabízeny tolika poskytovateli, že si můžete vybrat přesně ten pravý pro vaši situaci.

Najdete si tak půjčku ať už potřebujete půjčit na každodenní výdaje před výplatou anebo vám chybí peníze na bydlení.

Na trhu se nedávno objevili nové rychlé půjčky, které vám právě pomohou v situacích, kdy je výplata daleko a peníze v rezervách jsou minimální. Jde o andělské půjčky, které si vyřídíte pohodlně online přes internetovou žádost. Pojďme se podrobně na tyto online půjčky každému podívat.

AndelskaPujcka.eu

První andělskou půjčkou, kterou vám tu dnes zrecenzenzujeme, je online Andělská půjčka na adresa www.andelskapujcka.eu.

Jde o krátkodobý úvěr určen právě všem zaměstnaným, brigádníkům ale i studentům či seniorům, kteří si potřebují na pár týdnů půjčit pár tisíc. Nabízí půjčky od 1000 do 5000 Kč, pokud si u nich berete úvěr poprvé, máte takové možnosti:

  • Půjčka 1000
  • Půjčka 1500
  • Půjčka 2000
  • Půjčka 2500
  • Půjčka 3000

Výhodnou nabídkou této firmy je to, že první půjčka je u nich bez úroku, úplně zadarmo. Neplatíte tak ani 1 kč navíc. Díky tomu, že nejsou u Andělské půjčky ani poplatky předem je to opravdu výhodná nabídka.

Otestujete si tak služby a rychlost tohoto nebankovního úvěru a nemusíte přitom podstupovat žádná rizika.

Za tímto online projektem stojí jako poskytovatel půjčky firma Perfect Money, ta půjčuje dané částky rychle, převodem na bankovní účet. Jde o firmu s dobrou historií, která v Česku funguje už několik let, takže není třeba se něčeho obávat, o podvod rozhodně nejde.

AndelskaPujcka.cz

Andělská půjčkaDruhou možností získání rychlého nového úvěru je půjčka na internetových stránkách AndelskaPujcka.cz, kde si lze vyřídit podobně snadné půjčky už během 30 minut. Žádost je stejně jako u předchozí nebankovní společnosti hned na úvodní straně.

U této půjčky je možné získat až 10 000 Kč, taky třeba do výplaty anebo na nečekané výdaje. Výhodou je to, že zde nemusíte dokládat výši vašich příjmů a půjčka je tak určená i pro nezaměstnané.

Na webu AndelskaPujcka.cz si lze vyřídit jak bezhotovostní tak i hotovostní půjčky. Peníze můžete získat buď osobně, v hotovosti anebo třeba na složenku.

Za touto půjčkou stojí firma Money Service Group s.r.o., která sídlí v Praze na Žižkově.

Andělské půjčky – recenze online půjček
Ohodnotit recenzi

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Andělské půjčky – recenze online půjček
Ohodnotit recenzi

Andělské půjčky – recenze online půjček
Ohodnotit recenzi