16.8.2015
Kategorie: Rychlé půjčky

AsisTeam s.r.o.

16.8.2015
Kategorie: Rychlé půjčky

Společnost AsisTeam s.r.o. je poskytovatel nebankovních půjček, které poskytuje bez nahlížení do registrů. Zakládá si na profesionálním a individuálním přístupu k žadatelům a pozdějším klientům. Jako jedna z mála firem poskytujících nebankovní půjčky nenabízí pouze jeden produkt, nýbrž je schopna půjčit jak fyzickým osobám tak podnikatelům. Na českém finančním trhu působí od začátku roku 2009 a má tudíž několikaleté zkušenosti.

Ideální řešení pro vaše plány

Jednoduchá řešení bývají ta nejlepší, alespoň se to tak říká. To, co není složité, bývá zkrátka efektivnější. Rychlé půjčky na účet od nebankovní společnosti AsisTeam s.r.o. jsou přesně tím typem finančního produktu, který vám toto tvrzení dokáže. Nízký úrok, který začíná na skvělých 10,99% p. a. a transparentně nastavené podmínky čerpání úvěru jsou tím nejlepším indikátorem, který vám prozradí, že jste nalezli to pravé.

Rychlost vyřízení půjčky, se kterou můžete u společnosti AsisTeam s.r.o. vždy počítat a profesionální přístup jejich zaměstnanců zajistí vaši plnou spokojenost. Krátkodobá půjčka, kterou splatíte do dvou let, váš rodinný rozpočet nezatíží ani přehnaným úrokem, ani dalšími skrytými poplatky. Nic takového neočekávejte. Potřebujete vyplatit exekuci či například zálohu při prodeji nemovitosti? Pak je tento produkt šitý přímo pro vás. Ale to zdaleka není vše, co zavedená společnost s velmi dobrou pověstí AsisTeam s.r.o. nabízí. Portfolio jejich služeb je skutečně široké, ať už potřebujete vyřídit výhodnou hypotéku na nemovitost nebo podnikáte a hledáte příznivé podmínky pro podnikatelské úvěry. A že jste nikdy neuvažovali o nebankovní společnosti?

Nebankovní půjčky ihned od AsisTeamu s.r.o. nabízejí srovnatelné podmínky, jaké by vám nabídla banka. Oproti bankovní instituci je ale podstatně zjednodušeno vyřizování úvěru, kdy odpadá zbytečná administrativa. Pokud je pro vás rychlost důležitá, můžete si vybrat možnost expresního vyřízení úvěru, kdy nebudete čekat týdny, ale pouhé dny. A to už je rozhodně rozdíl, co myslíte? Jenom přímý poskytovatel úvěru s mnoha spokojenými klienty a solidně vybudovaným zázemím vám může garantovat tak dobré podmínky. Znalost RPSN předem, možnost předčasného splacení úvěru a půjčka až ve výši 3 000 000,- Kč jsou jenom některé výhody, které vám přinesou finanční produkty od nebankovní společnosti AsisTeam s.r.o.

Informace o jednotlivých půjčkách

První skupinou jsou úvěry pro fyzické osoby. Patří sem účelový úvěr SPECIFIK, který je určen na financování vlastního bydlení, se splatností od 1 až po 25 let, fixní úroková sazba začíná na 10,99% a je poskytován do 60% zástavní hodnoty nemovitosti. Druhá půjčka nese jméno OPTIMUM a je to půjčka na cokoliv nebo konsolidace (neúčelová půjčka na závazky), se splatností od 1 do 20 let, fixní úroková sazba startuje na 12,99% a jeho maximální výše je do 50% zástavní hodnoty nemovitosti. Třetí půjčka pro fyzické osoby je INDIVIDUAL. Jedná se o neúčelový úvěr se splatností až 2 roky, úroková sazba je od 18% a její maximální výše je do 50% zástavní hodnoty nemovitosti. Druhou skupinou jsou půjčky pro podnikatele, kde je nabízen neúčelový úvěr OPTIMUM, u kterého není vyžadován konkrétní účel užití. Jeho splatnost je až 20 let, fixní úroková sazba začíná na 14,99% a je poskytnut do 50% zástavní hodnoty nemovitosti.

Žádost a postup získání úvěru

Žadatel musí i v případě telefonického kontaktu na internetových stránkách vyplnit žádost o úvěr prostřednictvím tlačítka „požádat o úvěr“. Je nutné si připravit fotografii a popis nemovitosti, která bude sloužit k zástavě. Pracovník žadatele vyzve k předložení účelu úvěru. V rámci schvalovacího procesu bude nutná také kopie občanského průkazu žadatele. Po zpracování žádosti a kladném rozhodnutí bude žadateli zaslána nabídka. Po jejím obdržení si může vybrat místo podpisu smlouvy a to buď na pobočce společnosti v Kroměříži nebo v místě jeho bydliště. Po podpisu smlouvy bude půjčka převedena na bankovní účet žadatele. Celý proces standardně trvá od 21 do 40 dní, popřípadě je možno požádat o expresní čerpání, které je spojeno s poplatkem 2% z čerpané částky (maximálně pak 15 000 Kč).

Profesionální jednání

Společnost si zakládá na profesionalitě, vstřícnosti a individuálním přístupu. Škatulkování klientů podle nějakých předem určených šablon je pro ni nepřijatelné a tomu předchází individualitou a snahou vyjít klientovi maximálně vstříc. S tímto faktem je spojena i maximální transparentnost. Na internetových stránkách www.asisteam.cz je k nahlédnutí nejen kompletní ceník, ale také další dokumenty. Společnost nepožaduje žádné poplatky předem.

AsisTeam s.r.o.
4.7 (93.33%) 3

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

AsisTeam s.r.o.
4.7 (93.33%) 3

AsisTeam s.r.o.
4.7 (93.33%) 3