Bankerat podvod

27.7.2013
Kategorie: Katalog firem, Rychlé půjčky

Obvykle v našich recenzích popisujeme firma a společnosti, které se přímo zaměřují na poskytování nejrůznějších půjček či úvěrů. I když bych internetové stránky Bankerat také zařadili do kategorie mezi půjčky a úvěry, nejde o klasické poskytovatele finančních prostředků ale o zvláštní službu.

Tato služba umožňuje klientům jednak půjčit si peníze, ale také vlastní finanční prostředky investovat a půjčit je někomu jinému.

Funguje tedy jako prostředník mezi věřitelem a dlužníkem. Vyhnete se tak tomu, že budete zbytečně platit vysoké úroky a poplatky bankovnímu či nebankovnímu poskytovateli půjčky.

Z hlediska investora je zde pak snadná možnost půjčovat peníze, nemusíte nikde inzerovat a hledat zájemce o půjčku, stránka Bankerat za vás tuto práci udělá.

Je ale půjčování či nabízení peněz bezpečné? Nehrozí zde nějaké riziko podvodu?

O podvod nejde, o tomto projektu jste se mohli dočíst už ve velkých zpravodajských portálech a jejich služby jsou už ověřené množstvím klientů. Výhodnost této služby už ovšem není tak jistá.

Bankerat podvodLidem, kteří si zde budou chtít peníze půjčit zde budou pravděpodobně nejčastěji půjčovat ti, kteří budou chtít za půjčení vysoké poplatky a úroky.

V případě nesplácení v řádném termínu či dle pravidel po vás pak budou chtít uhrazení penálů a zaplacení vysokých přeplatků.

Pokud na Bankerat.cz budete peníze naopak nabízet k půjčení, je zde zase riziko toho, že narazíte na klienta, který má špatnou platební morálku a v minulosti už mnohokrát dluhy nesplatil. Kvůli nemožnosti ověření klienta tak často můžete půjčit někomu, z koho svoje peníze už nikdy nedostanete.

[wp_ad_camp_1]

V případě, že máte svoji osobní zkušenosti s tou službou, podělte se o ně s námi v diskuzi!

Bankerat podvod
Ohodnotit recenzi

22 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Bankerat podvod
Ohodnotit recenzi

Bankerat podvod
Ohodnotit recenzi