Bankovní půjčky – konečně pořádné srovnání

24.9.2013
Kategorie: Bankovní půjčky, Rychlé půjčky

I když je nabídka úvěrových produktů v poslední době opravdu široká a často najdete výhodnější úrok v nebankovní společnosti než v bance, stále velké množství lidí volí jako poskytovatele úvěru banku.

Důvodů může být několik, ať už jistota bezpečné půjčky anebo to, že pobočku vaší banky máte pravděpodobně mnohem blíž než pobočku nebankovní společnosti. Právě proto jsme se v našem srovnání úvěrů zaměřili na půjčky třech českých bank a to České spořitelny, Equa bank a Unicredit bank.

Equa bank půjčka

Tato banka patří mezi jedny nejmladších bankovních institucí na finančním trhu. To však neznamená, že by byla nabídka jejich služeb ve srovnání s konkurencí pozadu.

Právě naopak, půjčka od Equa bank nabízí velmi zajímavou úrokovou sazbu, možnost sjednání po internetu a bonus 1000 Kč ke každé půjčce.

Půjčka Česká spořitelna

Česká spořitelna se u nás řadí rozhodně mezi největší bankovní instituce a proto bychom určitě na jejich nabídku úvěrových produktů neměli zapomínat.

U této banky si můžete půjčit peníze formou klasického úvěru, využít lze ale také hypoteční úvěry, kontokorent anebo kreditní kartu. Při půjčce 100 000 Kč se splatností na 7 let vám Česká spořitelna může nabídnout úvěr s roční úrokovou sazbou 8 %.

Jak je vidět z tohoto jednoduchého příkladu, půjčky České spořitelny mají velmi zajímavé úrokové sazby, takže rozhodně stojí za zvážení.

Presto půjčka od Unicredit

Další bezúčelová půjčka, kterou si můžete ihned sjednat je Presto půjčka, kterou najdete v nabídce banky Unicredit.

Díky tomuto úvěru můžete získat částku až do 1 000 000 Kč s roční úrokovou sazbou už od 10.90 % a to s bonusem, kterým je možné odložení splátky v průběhu splácení (celkem 5x). Díky dlouhé době splatnosti (až 7 let) si můžete vaše dluhy rozložit tak, abyste neplatili zbytečně vysokou měsíční splátku.

Bankovní půjčky – konečně pořádné srovnání
Ohodnotit recenzi

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Bankovní půjčky – konečně pořádné srovnání
Ohodnotit recenzi

Bankovní půjčky – konečně pořádné srovnání
Ohodnotit recenzi