20.2.2014
Kategorie: Rychlé půjčky

BB půjčka recenze

20.2.2014
Kategorie: Rychlé půjčky

Schází vám určitý finanční obnos na nenadálé výdaje? Potřebujete zaplatit za opravu auta nebo pračky, ale výplata je ještě daleko? Řešením pro vás může být BB půjčka, která patří mezi poskytovatele nejvyšších mikroúvěrů.

BB Finance Czech s.r.o.

V případě, že se obrátíte na BB půjčku, očekávejte, že první půjčka je pouze ve výši 1000 Kč. Klienti, kteří si už půjčili a úspěšně splatili svoji první půjčku, si mohou částku navýšit. Pokud ale budete chtít částku navýšit, budete muset doložit doplňující dokumenty, jako třeba výpis z účtu. Nejvyšší možná částka, kterou si můžete půjčit je 45 000 Kč.

Jaké jsou podmínky?

Aby byla vaše žádost o půjčku schválena, musíte splňovat několik předem daných podmínek, jako je minimálně věk 21 let, musíte mít prokazatelný příjem, být občanem České republiky a musíte mít svůj osobní bankovní účet.

Nesmíte mít ani žádné neuhrazené dluhy u dalších finančních institucí.

Vaše příjmy prověřuje BB Půjčka buď telefonicky u zaměstnavatele, nebo kontrolou zaslaného výpisu z účtu. V případě že jste důchodce, bb půjčka financemusíte zaslat kopii důchodového výměru. Rodiče, kteří jsou na rodičovské dovolené musí předložit kopii potvrzení o vyplácení dávek.

Jak zřídit půjčku?

V prvním řadě je nutné, abyste se zaregistrovali na daných stránkách. K registraci postačí Vaše kontaktní údaje, rodné číslo a informace o Vašem zaměstnání i s adresou.

Po registraci si následně můžete požádat o půjčku. V případě, že bude vaše žádost schválena, budete informováni buď emailem nebo SMS zprávou.

Následně musíte zaslat na bankovní účet společnosti ověřovací poplatek. Po zaslání ověřovacího poplatku Vám budou peníze ihned zaslány na bankovní účet.

Pokud nebudete schopni splácet půjčku, je možné si termín splatnosti prodloužit, tato služba je ovšem zpoplatněna. Prodloužení lze sjednat na 30 dní. Poplatek na prodloužení první půjčky je 1000 Kč, prodloužení o dalších 30 dní Vás vyjde na 250 Kč.

BB půjčka recenze
Ohodnotit recenzi

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

BB půjčka recenze
Ohodnotit recenzi

BB půjčka recenze
Ohodnotit recenzi