10.2.2014
Kategorie: Hypotéky, Rychlé půjčky

HypoPujcka – i bez banky můžete získat férovou půjčku

10.2.2014
Kategorie: Hypotéky, Rychlé půjčky


Uvažujete o půjčce? Hledáte důvěryhodnou a seriózní společnost, která dodrží, co slíbí? Takovým partnerem nemusí být vždy jen banka. I nebankovní společnost Vám může nabídnout férové a jasné podmínky. V TGI Money a.s. vám vyjdeme vstříc.

Ze zkušenosti našich klientů víme, že proces vyřízení půjčky v bance neprobíhá vždycky hladce.

Banky jsou velmi opatrné, žadatele o půjčku zdlouhavě prověřují, a pokud jste někdy v minulosti dostali do potíží se splácením, u většiny bank nakonec stejně nepochodíte. Vyhněte se nepříjemnostem a zdlouhavým formalitám a zažádejte si o Hypopůjčku na www.hypopujcka.cz!

Jedná se o americkou hypotéku, tedy neúčelový úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti.

Získané prostředky můžete použít na cokoliv – například na bydlení, vysněnou dovolenou, na vypořádání společného jmění manželů či jako investici do podnikání.

Hypopůjčka je též skvělou volbou pro refinancování nebo konsolidaci různých úvěrů a půjček s možností výrazného snížení splátky.

Půjčka bez banky šetří Váš čas. U nás nemusíte dokládat příjmy, stačí nám vaše čestné prohlášení, a dokonce pro nás není rozhodující ani to, zda máte záznam v některém z dluhových registrů. Díky tomu je vyřízení půjčky mnohem snazší a rychlejší než v bance.

ferova-pujcka-bez-bankyPůjčka je navíc férově úročená. Výši splátky si můžete ihned vypočítat na naší online kalkulačce. Velmi rychle tak zjistíte, jak dlouho budete splácet a na kolik Vás celá půjčka vyjde.

Půjčka bez banky je rychlým a komfortním řešením. Sjednáte ji online a peníze dostanete ihned bez zbytečných průtahů.

Stačí, když vyplníte žádost o půjčku na našich webových stránkách a my Vás do 24 hodin informujeme o jejím předběžném schválení.

Náš obchodní zástupce za Vás vše vyřídí a do čtrnácti dnů máte peníze na účtu.

Půjčka se zástavou nemovitostí, takzvaná americká hypotéka, je v posledních letech velmi oblíbeným typem hypotečního úvěru. Na rozdíl od klasické hypotéky máte volnou ruku v tom, jak se zapůjčenými penězi naložíte. Přitom však můžete počítat s nižším úrokem než u spotřebitelského úvěru nebo kreditní karty. Využijte toho!

HypoPujcka – i bez banky můžete získat férovou půjčku
1 (20%) 2

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

HypoPujcka – i bez banky můžete získat férovou půjčku
1 (20%) 2

HypoPujcka – i bez banky můžete získat férovou půjčku
1 (20%) 2