5.2.2015
Kategorie: Rychlé půjčky

Bezúročné půjčky 2015

5.2.2015
Kategorie: Rychlé půjčky

V dnešní době má problém s penězi stále více lidí a není divu, že roste i počet zadlužených občanů České republiky. Ne každý sice dluží peníze formou většího úvěru na bydlení (nejčastěji jde o bankovní hypotéky), spousta lidí využívá často jen krátkodobé nebankovní půjčky na pár týdnů.

Ale i tyhle menší úvěry, které vám zajistí třeba jen 5000 nebo 10 000 Kč mohou v určitých případech vést k tomu, že se klient dostane do kolotoče půjček a dluhy splácí jen díky dalším půjčkám.

Pro takové lidi je nejlepší využívat bezúročné půjčky, u kterých nemusí při splátce platit žádný úrok ani navýšení navíc. I když se může zdát, že takových půjček je u nás minimum, dají se objevit i výjimky.

Krátkodobá půjčka do 3000

Jednou z možných variant je krátkodobá půjčka do 3000 až 5000 Kč od nebankovní společnosti Perfect Money.

Online nové půjčky před výplatouTato firma u nás působí bez problému už několik let a patří tak rozhodně mezi ověřené nebankovní poskytovatele, u nichž se nemusíte bát rizika.

Jejich bezúročná půjčka je opravdu bezpečná, což zaručují jak výsledky v různých testech, hodnoceních a recenzích, tak i zkušenosti jejich klientů.

Půjčka zdarma je u Perfect Money ovšem nabízena jen pro nové klienty, kteří si zde berou svoji první půjčku.

Proto je zde i omezení na 3000 Kč, což je částka, kterou u Perfect Money půjčují neověřeným zákazníkům. Jestliže zde svůj první závazek bez problému splatíte, máte pak nárok na půjčku vyšší a to až v hodnotě 4000 nebo 5000 Kč.

Kreditní karta s bezúročným obdobím

Druhou možností, jak si lze peníze vypůjčit aniž byste museli platit úroky anebo navýšení, je formou kreditní karty.

Nejen Era kreditka funguje díky revolvingovému úvěru tak, že si nejprve peníze vypůjčíte od banky a platíte kartou, na kterou jste ještě žádné finance nevložili.

Dluh, který tam vytvoříte je pak potřeba do určité doby splatit, jinak vám začnou z dluhu na kartě běžet úroky, které nejsou zrovna nejnižší.

Doba, během které lze peníze využívat zdarma se nazývá bezúročné období. V dnešní době lze bez problému sehnat půjčku i s bezúročným obdobím až na 2 měsíce, což znamená, že během této doby nemusíte platit žádné navýšení ani úrok a peníze máte vypůjčené opravdu zdarma.

Bezúročné půjčky 2015
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Bezúročné půjčky 2015
Ohodnotit recenzi

Bezúročné půjčky 2015
Ohodnotit recenzi