Blesková malá půjčka ihned

26.6.2014
Kategorie: Půjčky do výplaty, Rychlé půjčky

Dostali jste do problémů s penězi a potřebujete rychle půjčit? Jestliže nemáte nikoho z blízkých, kdo by vám peníze mohli půjčit a bleskova-pujckanevlastníte ani kreditní kartu nebo kontokorent, tak vám zbývá snad jediná možnost a tou je blesková půjčka ihned, kterou seženete například na internetu nebo i v pobočce v nejbližším městě.
Bleskové půjčky jsou nyní novým trendem ve světě financí, protože to je snadný způsob, jak si lidé mohou opravdu extra rychle zajistit malé částky, aniž by museli něco složitě vyřizovat anebo dokládat dokumenty.

Narozdíl od bankovních úvěrů jsou totiž bleskové určeny často i lidem bez příjmů a těm, kteří mají zápis v registrech dlužníků.

Půjčky jsou tak určené například pro:

  • studenty a vysokoškoláky
  • důchodce a seniory
  • ženy a matky na mateřské dovolené
  • nezaměstnané i zaměstnance
  • OSVČ a podnikatele
  • lidi v insolvenci

Jak to funguje?

Malé půjčky jsou k dispozici u firem, které nabízí půjčky hlavně po internetu a po telefonu. Lidé si tak nejčastěji půjčují peníze právě přes internet vyplněním krátkého formuláře. Díky automatickým systémům, které používá například Kredito24 půjčka můžete mít žádost schválenou třeba už do hodiny.

Schvalování probíhá sice velmi rychle, ovšem pokud jste novým klientem a berete si bleskovou půjčku poprvé, bude potřeba určitý krok k prověření vaší identity.

Někde je potřeba hradit poplatek předem, většinou v hodnotě 1 Kč, někdy je potřeba posílat vytisknutou smlouvu poštou. Tento krok vás sice o den nebo dva zdrží, ovšem při opakované půjčce už není třeba půjčku získáte ihned.

Splácení krátkodobých půjček

Bleskové půjčky jsou většinou nabízeny v nižších částkách s kratší dobou splatnosti. Proto je i splácení těchto finských úvěrů trochu jiné. Splácíte jednorázově celou částku i s navýšením před vypršením období splatnosti.

To, kolik za půjčku zaplatíte – jaké bude navýšení – se určuje skoro vždy podle toho, na jak dlouho si peníze formou bleskové malé půjčky vezmete. Čím delší splatnosti, tím vyšší úrok. Většinou se sazba pohybuje zhruba v hodnotě 10 % za půjčku na týden nebo 10 dnů a až 30 % za půjčku na měsíc.

Blesková malá půjčka ihned
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Blesková malá půjčka ihned
Ohodnotit recenzi

Blesková malá půjčka ihned
Ohodnotit recenzi