12.7.2013
Kategorie: Katalog firem

Broker consulting naše recenze…

12.7.2013
Kategorie: Katalog firem

Hledáte práci a naskytla se vám možnost dělat ve finanční oblasti? Možná, že i právě vy patří mezi ty, kteří přemýšlejí o tom, že zkusí práci finančního poradce.

Na první pohled jde o zajímavou práci – jste odměňovaní dle výkonu, máte určitou pracovní svobodu, možnost růstu jak z hlediska výplaty tak i kariéry. Jednou z firem, u které můžete zkusit práci jako finanční poradce je například Broker Consulting.

Jedná se o společnost, která má jako služba finančního poradenství pomáhat lidem s jejich financemi, usnadňovat jim sjednávání finančních produktů a získávat jim ty nejvýhodnější služby.

Broker consulting a.s.Pokud potřebujete poradit s financováním bydlení anebo chcete začít spořit a nevíte jak, jsou finanční poradci těmi správnými osobami, na které byste se měli obrátit.

Společnost Broker Consulting byla založena v první polovině roku 1998 jako nezávislá zprostředkovatelská a konzultační firma. Od počátku své existence jsme se rozvíjeli dynamicky nejen objemem, ale především kvalitou poskytovaných služeb. – zdroj Bcas.cz

Jak probíhá schůzka u Broker Consulting?

A co zkušenosti jako zaměstnanec?

V firmě Broker Consulting můžete začít budovat svojí kariéru a získat tak pozici finančního konzultanta. Podle Broker Consulting jde o prestižní povolání (každý to asi vidíme trochu jinak). V případě, že budete budovat kariéru delší dobu, můžete získat pozici managera a můžete tak řídit svůj vlastní tým.

Nejedná se rozhodně o podvod (v Testu finančních poradců na Mesec.cz se umístila tato firma první), jde o práci, kterou u nás vykonává velké množství lidí. U Broker Consulting pracujete na živnostenské oprávnění a vaše zisky se odvíjí především od vašeho výkonu.

V případě, že máte osobní zkušenost s kariérou či službami firmy Broker Consulting a.s., podělte se o ně s námi prosím do komentářů.

Broker consulting naše recenze…
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Broker consulting naše recenze…
Ohodnotit recenzi

Broker consulting naše recenze…
Ohodnotit recenzi