Click credit s.r.o. – půjčka

30.11.2013
Kategorie: Katalog firem, Půjčky do výplaty, Rychlé půjčky

V poslední době se stále větším a větším trendem v oblasti úvěrů stávají krátkodobé půjčky, který využijete třeba když vám chybí hotovost do výplaty.

Díky nabídkám nebankovních společností můžete mít peníze rychle a snadno bez zbytečných formalit. U nás tyto půjčky nabízí množství společností a nedávno se zde nově, v roce 2013, objevila služba od Home Credit s názvem půjčka Click Credit.

Jde opět o další klasickou rychlou půjčku před výplatou, která vám krátkodobě zajistí pár tisíc korun dle vašeho výběru.

Díky tomu, že nabízí půjčky jen v maximální hodnotě 4999 Kč je možné udělat celé vyřízení půjčky po internetu a díky ověřovací 1 Kč poplatku nemusíte nikam chodit a peníze vám pošlou rychle na účet.

Půjčka pro studenty zdarma

Výhodou pro studenty je to, že jim nabídnou studentskou půjčku do 1500 Kč zdarma, bez navýšení. Stačí se prokázat ISIC kartou a máte půjčku s nulovým úrokem.

click credit

 

Vyplácení i v terminálech Sazky

Protože nejde o klasickou nebankovní společnost ale velkou korporaci jako je Home Credit, je zde i propojení s terminály Sazky na kterých si můžete vybírat rychlou půjčku až do 3000 kč.

Prodloužení půjčky za poplatek

Podobně jako u konkurence nabízí i firma Click Credit s.r.o. půjčku s prodloužením. Poplatek za prodloužení je 30 Kč za každou půjčenou tisícovku. Musíte však splatit aspoň pětinu dluhu.

Click credit s.r.o. – půjčka
Ohodnotit recenzi
Kontaktní formulář

5 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Click credit s.r.o. – půjčka
Ohodnotit recenzi

Click credit s.r.o. – půjčka
Ohodnotit recenzi