4.1.2014
Kategorie: Rychlé půjčky

Cofidis půjčka bez registru a příjmu

4.1.2014
Kategorie: Rychlé půjčky

Mezi větší nebankovní společnosti, o kterých jste dost možná slyšeli, patří kromě Cetelem, Home Credit, Provident či Profi Credit taky firma Cofidis, která nabízí úvěry střední třídy až do 150 000 Kč.

U Cofidis si lze sjednat několik typů úvěrů, v nabídce mají jak účelové, tak bezúčelové půjčky. Podívejme se na krátký přehled jejich služeb a příklad konkrétního úvěru.

Hotovost – půjčka bez doložení účelu

Pokud potřebujete získat rychle hotovost na cokoliv a nevyžadujete více než 150 000 Kč, pak by vás mohla půjčka v hotovosti od úvěrové nebankovní společnosti Cofidis zajímat.

Tuto půjčku si můžete vyřídit přes internet, stačí navštívit webové stránky tohoto poskytovatele. Přímo tam stačí vyplnit žádost o jejich půjčku a urychlit si tak cestu k získání potřebných finančních prostředků.

U této hotovostní půjčky je splácení dluhu klasicky měsíční, doba splácení se vypočte podle toho, jak vysokou částku si u Cofidis vypůjčíte a jak vysokou měsíční splátku si nastavíte.

V případě, že si nejste jistí tím, že dokážete svoje dluhy splácet můžete využít jejich pojištění úvěru a proti této situaci se tak můžete přizpůsobit.

Příklad Cofidis půjčky

Cofidis půjčkaNa kalkulačce Cofidis jsme zvolili půjčku 100 000 Kč a splátku jsme zvolili na 3000 Kč měsíčně. Přeplatek bude v tomto případě cca 50 500 korun a doba splácení 50 měsíců, což je asi 4 roky a dva měsíce.

Kreditní karta Cofidis

Ti z klientů, kteří si rádi půjčují peníze opakovaně a nechtějí si vždy vyřizovat úvěr znovu mohou využít revolvingový úvěr, formou kreditní karty od Cofidis.

Vedení karty je u Cofidis na první rok zdarma a RPSN je zde už od 15 %. Kreditní kartu si můžete zvolit ve stejné výšce jako půjčku, hodnota je od 40 000 až do 150 000 Kč. Výhodou je to, že za kartu neplatíte žádné měsíční poplatky, bohužel se nikde nepíše o bezúročném období, které zde asi chybí a to je značnou nevýhodou.

Cofidis půjčka bez registru a příjmu
Ohodnotit recenzi
Kontaktní formulář

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Cofidis půjčka bez registru a příjmu
Ohodnotit recenzi

Cofidis půjčka bez registru a příjmu
Ohodnotit recenzi