Půjčka Credit Limit – recenze

4.8.2016
Kategorie: Půjčky do výplaty

Kontokorentní úvěry a kreditní karty jsou naprosto běžnou součástí nabídek většiny bankovních institucí. Setkat se s něčím podobným už ale můžeme i v nebankovním sektoru, kde velmi podobný produkt pod názvem Credit Limit nabízí společnost Ferratum Bank. Nejedná se ale o standardní banku – společnost Ferratum získala bankovní licenci na Maltě, díky čemuž může ve svém názvu používat toto označení, jinak jde ale o poskytovatele nebankovních půjček, jenž se zaměřuje na tzv. rizikové klienty.

Co nabízí úvěrový produkt Credit Limit?

Credit Limit je mezi nebankovními úvěry velmi specifický, protože nejde o tradiční půjčku, ale spíše o obdobu kreditní karty, fungující jako finanční rezerva. Z této rezervy (její výše může dosáhnout až 25 000 Kč) si můžete opakovaně čerpat peníze podle Vaší potřeby a stejně tak i splácení lze provádět postupně nebo naráz. Z čerpané částky se platí poplatek ve výši 12,5 %, dále je pak čerpaná částka úročena denní úrokovou sazbou 0,2833 %. Credit Limit je velmi užitečný v nečekaných situacích, kdy rychle potřebujete půjčit peníze, nebo když se pár dní před výplatou ocitnete bez jediné koruny.

image001

Pro koho je tato nabídka vhodná?

Credit Limit je vhodný zejména pro ty, kteří by měli zájem o kreditní kartu, případně kontokorentní úvěr, ale vzhledem k jich situaci jim žádná banka úvěr neposkytne. Společnost Ferratum ale svou finanční rezervu nabízí i těmto zájemcům, navíc k vyřízení nemusíte prokazovat vaše příjmy. Produkt je určený i pro občany ve vyšším věku – maximální hranice je 85 let, což u drtivé většiny nebankovních společností není obvyklé.

Jak si mohu o Credit Limit požádat?

Neustále přibývá finančních produktů, které se sjednávají pouze přes internet. Credit Limit mezi ně patří také a tak si jej můžete vyřídit pouze online, prostřednictvím webových stránek. Vyřízení je ale snadné a rychlé, do žádosti je třeba vyplnit jen několik základních údajů, mimo jiné adresu trvalého bydliště nebo číslo bankovního účtu. Výplata peněz pak může být otázkou pouhé hodiny, záleží ale na bance a samozřejmě i na tom, v jakém čase jste si žádost vyplnili.

První čerpání bez poplatku

V poslední době jsou oblíbené první půjčky zdarma, které nabízí čím dál více společností. I společnost Ferratum se v tomto směru snaží přilákat nové klienty a tak při prvním využití finanční rezervy Credit Limit neplatíte žádný poplatek za čerpání peněz.

Výhody finanční rezervy Credit Limit:

Jednou z největších předností tohoto úvěru je jeho dostupnost – díky tomu, že jej neposkytuje banka, mohou jej získat i ti, kteří by u žádné banky půjčku nedostali. Zároveň je zajímavá i maximální věková hranice, jež je neobvykle vysoká – Credit Limit je nabízen lidem až do 85 let. Velkým plusem tohoto produktu je bezpochyby jeho flexibilita, kdy si sami podle aktuální potřeby určujete, zda provedete jen minimální splátku, nebo zaplatíte celou částku najednou. Credit Limit tak můžete využívat prakticky neomezeně dlouho, pokud budete řádně splácet stanovené minimum.

Nevýhody finanční rezervy Credit Limit:

Vzhledem k tomu, že Credit Limit je nebankovním úvěrovým produktem, jsou s ním spojeny i vyšší náklady, než když si půjčujete od klasické banky. Zásadní nevýhodou jsou tak především vysoké úrokové sazby a to nejen ve srovnání s běžným bankovním kontokorentem, ale i oproti některým standardním nebankovním půjčkám. Pro některé zájemce o úvěr pak může být problém minimální věková hranice – úvěr není dostupný už od 18 let, jako většina půjček, ale získat jej mohou pouze osoby, kterým už bylo alespoň 21 let.

Nejedná se u Credit Limit o podvod?

Je smutným faktem, že v posledních letech neustále přibývá podvodníků, kteří pod záminkou půjček okrádají lidi o peníze. V tomto případě se ale o žádný podvod nejedná – poskytovatelem finanční rezervy Credit Limit je Ferratum Bank, která je jednou z tradičních a známých společností, nabízejících půjčky. Je samozřejmě otázka, zda se vám produkt vyplatí, můžete si ale být jistí, že o podvod rozhodně nejde.

Půjčka Credit Limit – recenze
5 (100%) 1

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Půjčka Credit Limit – recenze
5 (100%) 1

Půjčka Credit Limit – recenze
5 (100%) 1