26.5.2016
Kategorie: Rychlé půjčky

CreditAir recenze

26.5.2016
Kategorie: Rychlé půjčky

V kategorii rychlých nebankovních půjček panuje velmi silná konkurence a neustále vznikají nové projekty, zaměřené zejména na rizikové klienty, kteří vzhledem ke svojí situaci nemohou získat klasický úvěr od banky. Jedním z nejnovějších přírůstků v nebankovním sektoru je půjčka CreditAir, kterou poskytuje společnost Creamfinance Czech s.r.o. V čem je tato půjčka výjimečná, jaké jsou její plusy a mínusy a kdo může tento úvěr získat? 

Co nabízí půjčka CreditAir?

Rychlá nebankovní půjčka CreditAir funguje podobně jako spousta dalších úvěrů tohoto typu – dá se snadno vyřídit přes internet, mohou ji získat i ti, kteří by jinde úvěr nedostali a půjčit se dají pouze menší částky s krátkodobou splatností. Zásadní výhodou, díky níž je CreditAir velmi zajímavou alternativou, která má určitě velkou šanci se prosadit, je prodloužená doba splatnosti. Obvykle jsou totiž tyto rychlé krátkodobé úvěry poskytovány pouze na dobu max. 30 dní. U CreditAir je ale tato doba o celých 50 procent delší – úvěr si můžete vzít až na celých 45 dní. Půjčka je tak skvělou alternativou pro ty, kteří potřebují jen menší částku, ale 30 dní je pro ně příliš krátká doba.

Pro koho je tato půjčka vhodná?

Velkou výhodou nebankovní půjčky CreditAir je její dobrá dostupnost pro většinu žadatelů – získat ji mohou i lidé se záznamem v registru dlužníků, lidé, kteří nemohou doložit svoje příjmy nebo ti, na něž byla uvalena exekuce. Půjčka je vhodná pro každého, kdo má zájem o rychlou, výhodnou a diskrétní půjčku, stačí mu jen menší částka a ví, že je schopen úvěr splatit do 45 dní. Požadavky na klienty jsou docela mírné, stačí aby Vám bylo alespoň 18 let, měli jste trvalé bydliště v ČR a pravidelný zdroj příjmů. Vzhledem k tomu, že peníze se posílají pouze převodem, není půjčka vhodná pro ty, jenž nemají bankovní účet.

Jak si mohu o tuto půjčku požádat?

Zažádat o úvěr si mohou zájemci dvěma způsoby – prvním je vyplnění formuláře na webových stránkách www.creditair.cz, druhou možností je zavolat na číslo 800 88 22 88 a vyřídit si vše po telefonu. V každém případě ale budete potřebovat Váš občanský průkaz – mezi informacemi, jež musíte uvést, je mimo jiné i číslo OP. 

Výhody půjčky CreditAir

Rychlá půjčka CreditAir má spoustu předností, k těm největším patří zejména:

 • snadné vyřízení přes internet nebo po telefonu
 • dostupnost i pro ty, co mají záznam v registru
 • blesková výplata na bankovní účet
 • neobvykle dlouhá doba splatnosti – celých 45 dní
 • možnost prodloužení půjčky až o dalších 45 dní
 • první půjčka pro nové klienty zcela zdarma

Nevýhody půjčky CreditAir

Nebankovní úvěr CreditAir má ale i určitá negativa. Jedná se především o:

 • vysoké úrokové sazby – celkově zaplatíte mnohem víc než např. u banky
 • nutnost mít bankovní účet (výplata na ruku nebo složenkou není možná)
 • půjčku zatím nemohou získat cizinci bez trvalého bydliště v Česku

První půjčka zdarma a její podmínky

Velkým lákadlem je u této půjčky bezpochyby možnost získat ji napoprvé zcela zdarma. Jaké jsou ale přesné podmínky této nabídky?

 • půjčit si můžete maximálně 10 000 Kč, napoprvé nelze získat vyšší částku
 • musíte splňovat všechny požadavky (věk, účet, trvalý pobyt v ČR,platný OP atd.)
 • úvěr musíte splatit nejpozději do 45 dní, jinak Vám bude poplatek účtován

Nejedná se v případě půjčky CreditAir o podvod?

O podvodných půjčkách se toho v poslední době hodně píše a z médií známe příběhy lidí, kteří naletěli podvodníkům, zaplatili zálohu a nedostali ani korunu. V případě úvěrů CreditAir jsou ale jakékoliv obavy zbytečné – půjčka je důkladně prověřená a žádné nebezpečí Vám zde nehrozí. Žádné poplatky předem zde nejsou, stejně tak si CreditAir neúčtuje ani žádné skryté poplatky. Podmínky jsou férové a přehledné, úvěr si navíc můžete v případě potíží opakovaně prodlužovat. Půjčku už dostaly tisíce spokojených klientů a můžeme ji tak s čistým svědomím doporučit i Vám.

CreditAir recenze
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

CreditAir recenze
Ohodnotit recenzi

CreditAir recenze
Ohodnotit recenzi