Záložna Creditas recenze

6.8.2013
Kategorie: Katalog firem, Rychlé půjčky

Protože je nás magazín FinanceChytře.cz postaven především na tom, abychom vám přinášeli zajímavé informace ze světa financí, které vám mohou pomoci při šetření či výhodnějšímu získání úroků, určitě tu nesmí chybět nabídky firmy Creditas.

Creditas u nás nabízí velmi podobné služby jako bankovní instituce, ale o skutečnou banku nejde. Creditas u nás funguje už více než 10 let jako spořitelní družstvo – jejich hlavními službami jsou tedy hlavně produkty určené ke spoření a zúročování finančních prostředků.

Díky tomu, že na trhu fungují takovou dobu ale nabízí i mnoho dalších služeb a tak se dnes může jejich nabídka srovnávat s nejednou bankou.

Běžný účet od Creditas

Účet je často první finančním produktem, který je pro mnoho klientů bránou do světa spoření, půjček a úvěrů. U Creditasu si můžete také zřídit vlastní účet, který má několik výhod. Patří mezi ně například:

  • Žádné poplatky za vedení
  • Vysoký úrok – 0,5 % ročně
  • Platební karta Maestro zdarma

Creditas recenzeSpořící účet Benefit

V případě, že máte peněz více a rádi byste měli účet s vyšší úrokovou sazbou? V takovém případě můžete využít spořícího úvěru Creditas, která vám zajistí úrokovou sazbu v hodnotě až 1,75 % ročně.

S prostředky, které na tomto účtu spoříte můžete volně manipulovat. Výpovědní doba je zde jeden měsíc, tak dlouho musíte čekat při výběru peněz z tohoto účtu.

Termínovaný vklad

Ještě výhodnější než spořící účet je termínovaný vklad. Ten se liší tím, že s penězi nelze během spoření manipulovat. Je zde však vyšší, pevná úroková sazba. Ta se liší podle toho, na jak dlouhou dobu si spoření zvolíte. Při vkladu na 4 roky tak můžete získat úrok například 3 %.

Záložna Creditas recenze
Ohodnotit recenzi

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Záložna Creditas recenze
Ohodnotit recenzi

Záložna Creditas recenze
Ohodnotit recenzi