Crediton půjčka

8.7.2013
Kategorie: Katalog firem, Rychlé půjčky

Rychlé SMS půjčky se staly skoro hitem poslední doby. I přesto, že nebankovní sektor nepatří mezi nejbezpečnější místo, kde hledat někoho, kdo vám půjčí, jsou SMS půjčky výjimkou, kde není riziko podvodu tak vysoké.

Stačí se obrátit na ověřenou společnost, která je solidní a půjčuje bez podvodů. Jednou z takových firem je například Crediton, který u nás působí už více než rok.

Tato nebankovní společnost je pouze pobočka lotyšské úvěrové společnosti, takže nejde o typickou českou společnost. Stejně tak ovšem fungují další konkurenti jako Ferratum, Zaplo anebo Netcredit.
Podívejme se tedy na Crediton půjčku detailně a projděme si kompletně všechny parametry.

První půjčka

Jestliže si chcete u Crediton půjčit poprvé, je možné si podat žádost o částku v maximální hodnotě 4000 Kč. Můžete si samozřejmě půjčit i méně, částka je libovolná a závisí jen na vašem rozhodnutí. Myslete tedy na to, že za každou korunu navíc budete platit úroky, takže si nepůjčujte zbytečně více, než je potřeba.

Při další, opakované žádosti, si mohou současní klienti Crediton půjčit až 15 000 Kč. Tato částka je mezi finskými SMS půjčkami poněkud větší než je obvyklé, což je pro klienty Crediton jen výhodou.

Doba splatnosti, úroky

Crediton půjčky jsou značně krátkodobé. Doba splatnosti bývá většinou od několika dnů do 40 dní, což je maximum. Oproti konkurenci je to opět další výhoda, protože ne vždy si lze půjčit na tak dlouho.

S rostoucí dobou splatnost a vyšší cílovou částkou ale také rostou poplatky za půjčku.

  • Při nejvyšší půjčce na 40 dní tak přeplatíte zhruba 6000 Kč.
  • Při malé půjčce na týden či dva je však poplatek znatelně nižší.

Crediton půjčkaVyřízení Crediton půjčky i přes SMS

Sjednání rychlé půjčky, kterou Crediton nabízí není složité a měl by to zvládnout každý, kdo se alespoň trochu orientuje na internetu. Jednou z podmínek této firmy je to, aby se klient zaregistroval a vytvořil si zákaznický účet na webových stránkách této nebankovní společnosti.

Při registraci je nutné zaplatit ověřovací poplatek 1 Kč předem. Je to však pouze jednorázově při první půjčce, v případě druhé a další žádosti žádné poplatky předem neplatíte.

Crediton vám po schválení úvěru pošle peníze převodem na účet a to velmi rychle – během 30 minut. Schválení půjčky ovšem trvá nějakou dobu a ke schvalovacímu procesu dochází až poté, co Crediton obdrží váš registrační poplatek.

Splátky a prodloužení půjčky

Už při sjednávání nebankovní půjčky od Crediton se díky online kalkulátoru dozvíte, do kterého dne máte dluh splatit. Splácí se jednorázově a zároveň platíte jak dlužnou částku, tak i navýšení (poplatky + úrok). Všechny potřebné údaje k platbě vám Crediton pošle, na vás je jen správné vyplnění údajů a včasné zaslání finančních prostředků zpátky.

Crediton půjčka
Ohodnotit recenzi
Kontaktní formulář

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Crediton půjčka
Ohodnotit recenzi

Crediton půjčka
Ohodnotit recenzi