DC Group podvod

29.7.2013
Kategorie: Katalog firem, Oddlužení a exekuce

DC Group podvodVe finančním sektoru fungují nejen nebankovní společnosti, které poskytují půjčky, ale také firmy, které se zaměřují na oddlužení fyzických osob anebo naopak na výkup pohledávek po splatnosti a jejich následné vymáhání. Jednou z firem, která se v této oblasti pohybuje je nebankovní společnost DC Group.

Jaké služby můžete u této firmy využít?

V nabídce služeb společnosti DC Group můžete využít například možnosti prověřování firem a subjektů. Díky jejich systému Octopus můžete ověřovat bonitu většiny českých firem a společností.

Specializací této firmy je samozřejmě vykupování pohledávek, zabývají se ale také vymáháním pohledávek. V případě, že máte problémy se splatností u některé pohledávky, můžete vyzkoušet jejich služby.

Protože je často při řešení takových problémů potřeba právní poradenství, mají v nabídce služeb v DC Group i tuto kategorii.

To, co určitě mnoho klientů zajímá je to, zda se dá pracovníkům v DC Group věřit a zda nejde o podvod.

Na finančním serveru Měšec.cz se můžeme dočíst o tom, že tato firma už v roce 2007 vymáhala pohledávky ve stovkách milionů korun. Je tedy jisté, že o úplný podvod nepůjde, ovšem to neznamená, že jednání této firmy bude vždy v pořádku. V diskuzích ovšem není příliš mnoho recenzí na DC Group a zkušenosti na tuto firmu klienti příliš nesdílí, takže můžeme jen těžko odhadovat, zda je spolupráce s touto firmou bezproblémová.

DC Group podvod
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

DC Group podvod
Ohodnotit recenzi

DC Group podvod
Ohodnotit recenzi