12.7.2013
Kategorie: Energie

Dodavatelé plynu 2013

12.7.2013
Kategorie: Energie

Ještě před několika lety nebylo možnost změny dodavatele plynu možná.

Od roku 2007 však došlo ke změně a otevřel se tak trh a hlavně možnosti pro koncové zákazníky, kteří už nebyli závislí na jednom dodavateli.

Na trhu se od té doby objevilo několik firem, které vám mohou plyn dodat. Podívejme se na některé z nich:

Bohemia Energy

Tato společnost se zaměřujeme především na střední vrstvu klientů a menší podniky. Podle posledních statistik mají zhruba 200 000 klientů. Patří mezi dodavatele plynu i elektřiny.
Podle diskuzí na internetu a zkušeností klientů sice nabízí údajně velmi výhodné a levné dodání plynu, ovšem ve výsledku není úspora tak vysoká a jednání při zrušení smlouvy nebývá nejlepší.

Centropol Energy

Dalším dodavatelem plynu, kterého si můžete zvolit je Centropol Energy.

Do kontaktu s touto firmou jste se mohli dostat například přes Dodavatelé plynu 2013obchodní zástupce, kteří sepisují smlouvy pro převod k Centropol často i s klienty, kteří vlastně neví, do čeho jdou.

ČEZ

Velmi známým koncernem a zároveň dodavatelem plynu je ČEZ. Patří mezi nejrozšířenějšího dodavatele a to i elektrické energie. Jejich služby jsou oblíbené například proto, že si u nich můžete vyřídit převod i po internetu, bez nutnosti osobní návštěvy nebo telefonického hovoru.

RWE Energie

Tato společnost u nás funguje už několik let především v severozápadu Čech. Jsou dodavatelé jak elektřiny tak plynu. Ceník služeb je přímo na jejich stránkách, kde si podobně jako u ČEZ můžete některé služby vyřídit online.

Dodavatelé plynu 2013
Ohodnotit recenzi
Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Dodavatelé plynu 2013
Ohodnotit recenzi

Dodavatelé plynu 2013
Ohodnotit recenzi