Door Financial – je to podvod?

26.7.2013
Kategorie: Katalog firem, Rychlé půjčky

Díky nabídce nebankovních společností si dnes můžete půjčovat peníze i v případě, že vám chybí jen několik tisíc korun a tuto částku potřebujete půjčit jen krátkodobě.

Na trhu s krátkodobými půjčkami u nás působí několik ověřených či nových firem. Mezi jednoho z takových poskytovatelů patří i firma Door Financial.

Door Půjčka – je bezpečná?

Door Půjčka se může na první pohled jevit jako každá jiná rychlá SMS půjčka či online půjčka před výplatou. Je v ní ovšem jeden rozdíl a tím je to, že se jedná o hotovostní úvěr.

Půjčku si tedy sjednáváte přes internet, pohodlně z domu či z kanceláře. Po schválení žádosti k vám dorazí obchodní zástupce této firmy a vše potřebné s vámi rychle vyřeší.

Door FinancialDalším rozdílem od ostatních krátkodobých půjček je to, že si zde můžete půjčit částku až do 50 000 Kč. Většina ostatních poskytovatelů SMS půjček nabízí úvěry jen do 10 000 nebo 15 000 Kč.

Splátky a poplatky

Úvěr od Door Financial se v mnoha vlastnostech podobá půjčkám, které nabízí Provident. I zde si lze půjčit částky od několika tisíc až do desítek tisíc, splatnost je v řádech desítek týdnů a dluhy splácíte každý týden.

Door Financial – je to podvod?
2 (40%) 1

9 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Door Financial – je to podvod?
2 (40%) 1

Door Financial – je to podvod?
2 (40%) 1