11.7.2013
Kategorie: Katalog firem

Equa bank recenze

11.7.2013
Kategorie: Katalog firem

Jednou z relativně nových bank, které u nás působí, je Equa bank, která přinesla do světa financí nové a flexibilní služby, které nabízí konečně klientům finanční produkty hodné naší doby. Jejich nabídka sice není tak široká jako například u České spořitelny anebo ČSOB, jejich služby jsou však často zajímavější a mnohem výhodnější, než služby starých tradičních institucí.

Bankovní účty pro každého

Hlavním produktem snad každé banky je bankovní účet, který umožňuje pracovat s financemi u dalších služeb. U Equa bank si můžete sjednat jejich Běžný účet a první 3 měsíce ho máte naprosto zdarma.

Velkou výhodou u jich běžného účtu je to, že si vše můžete vyřídit pohodlně z domova pomocí online žádosti. Jak to funguje?

Na stránkách společnosti Equa bank si zvolíte službu, kterou si chcete sjednat – v našem případě jde o jejich Běžný účet. Vypíšete potřebné údaje, odešlete žádost bance a počkáte na jejich potvrzení.

Během několika dnů by k vám měl dorazit jejich kurýr, který vám přiveze potřebné podklady a vše podstatné už s vámi dořeší.

Půjčky, hypotéky a konsolidace úvěrů

Jestliže se zajímáte o úvěrové produkty, máte u Equa bank získat množství takových produktů. Využít můžete například jejich hypotéku, které vám může zajistit potřebné finanční prostředky na bydlení. V případě, že máte problémy s dluhy pak lze využít službu sloučení úvěrů díky jejich Repůjčce.

Equa bank recenze
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Equa bank recenze
Ohodnotit recenzi

Equa bank recenze
Ohodnotit recenzi