Everyday plus půjčka

11.9.2014
Kategorie: Katalog firem, Rychlé půjčky

Půjčka, která je sjednaná skutečně v bleskové rychlosti a navíc s limitem až do dvanácti tisíc? Tak to není jen sen mnoha lidí, kteří everyday plus půjčkapotřebují nějaký ten krátkodobý úvěr, a pokud, má tento sen své pravé jméno. Tím je Everyday plus půjčka.
Minimum poplatků, předem daná splatnost a další výhody, které předčí každou konkurenční nabídku.

Flexibilní úvěr, který můžete splatit klidně až za pětačtyřicet kalendářních dnů, to už vlastně záleží jen a jen na Vás a Vašich konkrétních potřebách.

Pokud potřebujete více než měsíc (což je standardní doba splatnosti pro krátkodobé úvěry u tuzemských nebankovních společností), vyjde Vám prostě společnost provozující tento úvěr ráda vstříc.

Pokud máte jakékoliv dotazy, není to určitě žádný nepřekonatelný problém. Stačí si vlastně jen zavolat na infolinku 234 600 600 a optat se vyškoleného telefonisty na cokoliv, co Vás zrovna v danou chvíli zajímá ve vztahu k Everyday plus půjčce.

Kontakt na Everyday plus půjčku

Zákaznický servis je k dispozici každý den (nejen všední, ale i o víkendech a svátcích), a to vždy od sedmi hodin ráno do devíti hodin večer.

  • Sídlo provozovatele Everyday plus půjčky je na Praze 4, v ulici Na Pankráci 1724/129. Pokud to nemáte daleko, lze si samozřejmě sjednat půjčku i osobně, není to vůbec žádná potíž.

Pokud váháte, stačí navštívit oficiální internetovou prezentaci Everyday plus půjčky a vyzkoušet interaktivní kalkulačku, díky které se hned dozvíte, jaké by měla Vaše případná půjčka parametry.

Everyday Plus působí i ve Švédsku (everydayplus.se)

Vše budete mít doslova jako na stříbrném podnose, a to se vyplatí, zvláště v dnešní uspěchané době.

Případné předčasné splacení půjčky rozhodně není problém, stačí se dohodnout a nezaplatíte navíc ani jedinou korunu.

A pokud nesplatíte vše přesně na den, nic konkrétního se neděje, prostě jen splatíte navíc drobné penále ve výši jednoho procenta z celkové dlužné částky za každý den prodlení.

Everyday plus půjčka
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Everyday plus půjčka
Ohodnotit recenzi

Everyday plus půjčka
Ohodnotit recenzi