29.8.2013
Kategorie: Rychlé půjčky

Extra rychlá půjčka bez registru

29.8.2013
Kategorie: Rychlé půjčky

Máte problémy si financemi? Potřebujete se co nejrychleji a nejjednodušším způsobem dostat k penězům? V takovém případě je tu extra rychlá půjčka bez registru.

Zřízení takové SMS půjčky je velmi jednoduché a časově nenáročné. Nemusíte se starat o otevírací dobu pobočky vaší banky, nemusíte chodit ani na osobní schůzky.

Vše můžete vyřídit z pohodlí vašeho domova. Celý proces netrvá ani 30 minut. Postačí, když budete mít občanský průkaz a bankovní účet. Extra rychlou půjčku bez registru si můžete zřídit dvěma způsoby.

  • První způsob je jednodušší – zasláním SMS, ve které uvedete informace o půjčce.
  • Druhý způsob je vyplnění online formuláře.

Extra rychlá půjčka bez registruBěhem 10 minut obdržíte e-mail, ve kterém se dozvíte, jestli byla vaše půjčka schválena, nebo zamítnuta. V případě, že byla schválena vám peníze na účet přijdou do 24 nebo do 48 hodin.

U některých nebankovních společností nemusíte mít ručitele. Výhodné jsou i pro ty, kteří jsou třeba i omylem zapsáni v registru dlužníků a nemůžou si tak půjčit v normální bance.

O extra rychlou půjčku bez registru si mohou zažádat nezaměstnaní, ženy na MD, nebo i lidé v důchodu, kteří si nevystačí s penězi. U této půjčky neplatíte žádné poplatky předem.

Extra rychlou půjčku bez registru nabízí nebankovní společnosti Mutuo. Tato společnost nabízí i půjčky do výplaty nebo půjčky do 1000 Kč pro nové zákazníky. Mutuo nepožaduje žádné poplatky předem.

Peníze vám příjdou během 24 hodin. Můžete si je poslat složenkou, nebo na váš bankovní účet. Tato nebankovní společnost nabízí možnost prodloužení a navýšení částky. Toto prodloužení je ale za určitý poplatek. Splatnost půjček bývá kolem 15 dnů.

Extra rychlá půjčka bez registru
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Extra rychlá půjčka bez registru
Ohodnotit recenzi

Extra rychlá půjčka bez registru
Ohodnotit recenzi