Fast Půjčka recenze

1.1.2014
Kategorie: Katalog firem, Rychlé půjčky

Na internetu můžete narazit na mnoho nebankovních společností, které na svých webových stránkách poskytují různé menší či větší úvěry. Půjčit si tak můžete na koupi auta, na bydlení, na studium, prostě na cokoliv chcete.

Díky široké nabídce si lze zvolit krátkodobé či dlouhodobé půjčky, podle toho, kolik chcete splácet a na jak dlouho. Jestliže hledáte půjčku od 10 000 do 150 000 Kč, pak by vás mohla zajímat Fast půjčka a dost možná jste na ni už narazili. O co se jedná?

fast půjčkaNa webu fastpujcka.cz si můžete vyřídit nebankovní úvěr až do 155 000 Kč. Jde o nabídku pro klienty, kteří potřebují peníze rychle a chtějí si půjčku vyřídit přes internet.

Přímo na těchto webových stránkách totiž najdete žádost, kterou stačí vyplnit a už hned si daný úvěr sjednáte.

O podvod nejde

Podle vzhledu stránek a informací dole na stránce můžeme poznat, že jde o jeden z projektů firmy Cresco Group s.r.o., o které jsme tu už psali v minulosti.

Nejde o podvod, ale o zprostředkování úvěrů – Cresco Group zajišťuje leady – kontakty na žadatele o půjčky různým bankám či nebankovním společnostem. Spolupracuje s nimi například GE Money bank.

Nemusíte se tedy obávat si vyřídit tuto Fast půjčku, o podvod nejde. Jde bohužel o relativně nový úvěr a ještě není příliš zákazníků, kteří by přidali k tomuto webu své zkušenosti, ovšem podobně firmě Cresco funguje několik dalších projektů, jako například:

Fast Půjčka recenze
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Fast Půjčka recenze
Ohodnotit recenzi

Fast Půjčka recenze
Ohodnotit recenzi