5.2.2015
Kategorie: Rychlé půjčky

Férové půjčky z nebankovního sektoru

5.2.2015
Kategorie: Rychlé půjčky

Stále více lidí u nás využívá půjčky nejen z bankovního, ale také z nebankovního sektoru, kde je nabídka snad ještě šiřší a můžete si zde vybrat úvěr přesně pro vaši situaci.

I když v minulosti bylo využívání nebankovních půjček a úvěrů rizikové a to především kvůli podvodníkům, kteří chtěli vysoké poplatky předem, dnes už se tam půjček bát nemusíte.

Nebankovní společnosti totiž začali fungovat podobně jako bankovní instituce – zjistili, že dlouhodobou kvalitní spoluprácí s klienty vydělají víc, než jednorázovými podvody.

Proto se dnes už s vysokým schvalovacím poplatkem předem setkáte už jen málokdy a to hlavně u rizikových půjček.

Půjčka před výplatou do 5000

Jestliže patříte mezi ty, kterým stačí vypůjčení menší sumy a chybí vám například jen před výplatou nebo před důchodem, můžete využít menší SMS půjčky do výplaty.

Jednu takovou nabízí férová společnost Perfect Money, u které si lze půjčit až 5000 kč se splatností na 28 dnů.

Zvláštností u této nebankovní společnosti je jejich první půjčka pro nové klienty. Ti si zde mohou půjčit při první žádosti jen 3000 Kč, ovšem získávají jeden zvláštní bonus.

Tímto bonusem je půjčka bez úroku opravdu každému, kdo si u Perfect Money půjčuje poprvé.

Víkendová půjčka od Zaplo

Další společností, která vám může půjčit peníze rychle, bez podvodu a dokonce i přes víkend je firma Zaplo Finance.

Tahle úvěrová společnost u nás funguje už asi přes 2 roky a rychle si zajistila místo mezi předními poskytovateli SMS půjček.

Výhody jejich půjčky jsou v tom, že peníze můžete mít už do 24 hodin na vašem bankovním účtě, schvalují žádosti i o víkendu, vyžadují jen minimum formalit a poprvé vám nabídnout půjčku zdarma jako u zmiňované Perfect Money.

Zaplo půjčka je tak vhodná pro všechny ty, kteří se dostali nečekaně do finančních problémů, potřebují rychle půjčit ale nemají čas na vyřizování složitých půjček a nejsou třeba ani dostatečně solventní na to, aby získali půjčku jinde.

Férové půjčky z nebankovního sektoru
5 (100%) 1
Kontaktní formulář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Férové půjčky z nebankovního sektoru
5 (100%) 1

Férové půjčky z nebankovního sektoru
5 (100%) 1