7.5.2014
Kategorie: Rychlé půjčky

Férové soukromé nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí

7.5.2014
Kategorie: Rychlé půjčky

Najít v dnešní době někoho, kdo vám půjčí peníze bezpečně a bez podvodu není vůbec snadné. Kvůli množství podvodů a falešných  nabídek v nebankovním sektoru to nemají klienti vůbec snadné a proto je potřeba vybírat jen férové nebankovní půjčky.

Všem samozřejmě doporučujeme nejdříve vyzkoušet půjčky z banky, ovšem ne každý může takový úvěr získat a proto je někdy potřeba obrátit se právě do nebankovního sektoru, kde je šance na schválení úvěru o něco vyšší.

Poctivě férové půjčky

Důvodem je totiž to, že mnoho nebankovních společností neprověřuje klienty tolik jako banky. Mnohdy vůbec není potřeba zástava nemovitosti, ručitel anebo jiná záruka, že budete dluhy splácet.

U vyšších bankovních půjček bývá doložení příjmů stále podmínkou, ale najdete už i firmy, které peníze půjčí i bez toho, aby po vás chtěli potvrzení přijmu od zaměstnavatele.

V nebankovním sektoru působí kromě nebankovních společností také soukromé osoby, investoři, kteří půjčují peníze z vlastních zdrojů.

Ty můžete najít buď přímo v nejrůznějších inzercích s půjčkou, ale také přes prostředníky formou P2P půjček a to třeba přes firmu Bankerat, o které jsme už psali v některých našich starších článcích.

Malý úvěr od OmegaPůjčka

Férové nebankovní půjčky nabízí například brněnská úvěrová společnost Dollar Financial Czech Republic, která koupila tuto úvěrovou službu od firmy Omega Finance. Formou OmegaPůjčky si můžete před výplatou vypůjčit klidně až 10 000 Kč.

poctive-pujckyOmegaPůjčka se využívá hlavně pro krátkodobé využití peněz, když potřebujete půjčit třeba jenom na měsíc. Splatnost je zde dvojí, buď právě jeden měsíc anebo 15 dnů.

Půjčka na auto od HomeCredit

Home Credit patří mezi stálé a ověřené úvěrové poskytovatele, kteří nabízí bezpečné půjčky a spotřebitelské úvěry. Poněkud specifickým druhem úvěru je jejich jejich půjčka na auto, která vám zajistí finanční prostředky na koupi nového vozidla.

P2P půjčky

Peer to peer půjčky jsou aktuální novinkou a také způsobem, jak si můžete brát půjčky přímo od lidí. Díky systému jako třeba Bankerat do vás investují lidé z celé republiky, kterým potom peníze splácíte.

Férové soukromé nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Férové soukromé nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí
Ohodnotit recenzi

Férové soukromé nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí
Ohodnotit recenzi