Ferratum – SMS půjčka do výplaty

8.7.2013
Kategorie: Katalog firem, Půjčky do výplaty, Rychlé půjčky

Hledáte malou půjčku, kterou splatíte za pár týdnů a je možné ji získat během několika dní nebo dokonce desítek hodin? Pak jste možná narazili na nebankovní společnost nabízející finské půjčky a tou je firma Ferratum Czech.

SMS půjčka od Ferratum patří mezi velmi často využívané úvěrové produkty, který využívají například ti, kterým chybí peníze před výplatou a potřebují zaplatit svoje složenky a účty. Ferratum půjčky ovšem mohou získat i lidé bez zaměstnání, jako jsou studenti, důchodci, matky na MD apod.

Výše úvěru a parametry půjčky

Ferratum nabízí finské půjčky až do výše 10 000 Kč. Tuto částku můžete získat ale až při opakované půjčce. Noví klienti musí projít ověřovacím procesem a postupně se jim cílová částka každou další žádostí navyšuje. Při první žádosti si tak můžete půjčit maximálně 3000 Kč.

Tip: Půjčka před výplatou do 10 000 Kč – Ferratum půjčka na složenku

Výhodou u Ferratum SMS půjček je to, že vám při první půjčce nabídnou úvěr zdarma – tedy bez navýšení a úrokových sazeb. Půjčit si tak můžete až 2000 Kč bezúročně.

Jedním z parametrů finské půjčky je krátká doba splatnosti. U Ferratum si můžete nově zvolit počet dnů libovolně. Maximální délka období splatnosti však nesmí přesáhnout 45 dní.

Podmínky pro schválení žádosti

U Ferratum si žádá o půjčky opravdu velmi mnoho lidí. Ne každý ovšem úvěr může dostat. I když nejsou požadavky úvěrové společnosti Ferratum příliš vysoké, existují.

  • Občanský průkaz
  • Bankovní účet
  • Věk 20 – 75 let
  • Žádné dluhy u Ferratum

Rychlost převodu peněz

Jednou z dalších vlastností finské půjčky je také to, že jsou extra rychlé a zajistí tak klientům finanční prostředky během několika hodin. Ani u Ferratum to není jinak. Noví klienti, kteří dostanou peníze složenkou mají první půjčku během 2 – 3 dnů (max. do 4 pracovních dnů).

Jakmile však dojde k prověření klienta a je možné si nechat peníze převést na bankovní účet (už při druhé půjčce), můžete mít peníze ještě v den žádosti o úvěr.

Jak splatit půjčku

Ferratum půjčka do výplaty má splácení rychlé a snadné, stačí provést klasickou platbu převodem na účet. Výhodou je to, že splátka je jenom jedna, zahrnuje jak půjčenou částku tak i poplatek jako úrok.
Ferratum vám pošle všechny nutné podklady k platbě jakmile vám pošle i peníze z půjčky, vše tedy budete mít včas u sebe. Do určené doby splatnosti pak musíte finanční prostředky vrátit. Nezapomeňte uvést správný variabilní symbol pro identifikaci vaší splátky.

Co dlužníci?

Ferratum a jejich dlužníci jsou častou otázkou mnoha klientů. Budu si moci znovu o půjčku zažádat, pokud budu mít se splácením problémy a půjčku budu splácet pozdě nebo vůbec? Můžu úvěr znovu získat?

Odpověď zní většinou ne. Ferratum si vybírá jen klienty, kteří nejsou problematičtí a kteří svoje dluhy splácí včas. Dlužníci tak mají u Ferratum většinou půjčky zamítnuté.

Prodloužení splátky

V případě, že se dostáváte do situace, kdy nemůžete dluh včas splatit je tu pro vás ovšem jedna záchranná možnost. Tou je totiž služba prodloužení doby splatnosti, kterou Ferratum nabízí. Za poplatek si klienti mohou posunout dobu splatnosti o týden či dva. Je však nutné poplatek za prodloužení včas zaplatit.

Ferratum – SMS půjčka do výplaty
Ohodnotit recenzi
Kontaktní formulář

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Ferratum – SMS půjčka do výplaty
Ohodnotit recenzi

Ferratum – SMS půjčka do výplaty
Ohodnotit recenzi