16.7.2013
Kategorie: Katalog firem

Ge money bank recenze

16.7.2013
Kategorie: Katalog firem

Jednou z bankovních institucí, která u nás působí opravdu dlouho a nejedná se o novou banku jako Equa bank či Air bank, je institut s korporace s názvem Ge Money Bank. U nás tato banka působí od roku 1997 a dnes ji využívají tisíce klientů. Co může nabídnout vám a jaké služby u nich lze využít?

Bankovní účty

V případě, že se zajímáte o možnost získání vlastního bankovního konta u GE Money bank, máte na výběr z několika možností. U Ge jsou dostupné tyto typy účtů:

  • Genius Active
  • Genius Silver
  • Genius Gold
  • Genius Gratis

Ge money bank recenze Díky tarifu Gratis máte vedení bankovního účtu bez poplatků, nejlevnější varianta Active vás pak vyjde zhruba na 140 Kč měsíčně.

K bankovním účtům u GE Money bank získáváte možnost pořídit si i bezkontaktní platební karty Mastercard.

Spoření a úspory

Potřebujete šetřit a zhodnotit své peníze lépe než na bankovním kontě? V takovém případě se zaměřte na produkty GE money bank v sekci spoření. Zde je možnost využití termínovaných vkladů, šetřit díky stavebnímu spoření anebo vyzkoušet novou variantu penzijní připojištění, které vám může spořit peníze na pozdější dobu.

Se spořením jistě souvisí také investování, což je často mnohem výhodnější i když rizikovější způsob zhodnocení finančních prostředků. Díky podílovým fondům GE Money bank lze vaše peníze zhodnotit právě touto cestou.

Kreditní karty a kontokorenty

Kromě platební karty Mastercard, kterou získáte k vašemu bankovnímu účtu v případě, že si ho zřídíte u této banky, si můžete požádat také o další kartu – kreditní.

Kreditní karty fungují na jiném principu než klasické debetní karty. Nečerpáte finanční prostředky z vašeho účtu ale formou revolvingového úvěru, který později splácíte.

Díky kartě MoneyCard můžete čerpat až 150 000 Kč a to v bezúročném období až 50 dnů.

Relativně novou službou u Ge Money bank je pak kontokorentní úvěr s názvem Flexikredit. Díky němu můžete jít na svém účtu „do mínusu“ až do částky 100 000 Kč. Minimální výše tohoto úvěru je 5000 Kč. Výhodou Flexikreditu je to, že pokud jej nevyužíváte, neplatíte za něj žádné poplatky.

Půjčky a úvěry

Stejně jako ostatní banky i tato bankovní instituce samozřejmě nabízí možnost získání půjčky. Zajímavou a neobvyklou službou je ovšem GE Money Auto, což je vlastně úvěr na nový či ojetý automobil.

Tato půjčka na auto nabízí výhodné úrokové sazby už od cca 6 % a množství výhod, což z ní činí mnohem zajímavější úvěr, než konkurenční nabídky nebankovních společností.

Ge money bank recenze
Ohodnotit recenzi

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Ge money bank recenze
Ohodnotit recenzi

Ge money bank recenze
Ohodnotit recenzi