Hot půjčka.cz dnes

9.11.2013
Kategorie: Katalog firem, Rychlé půjčky

Pokud přemýšlíte nad společností, od které si půjčit peníze, je jednou z možných variant třeba Hot půjčka. Pojďme si o ní povědět něco bližšího.

Jak alespoň slibuje webová prezentace této nebankovní organizace, Vaše žádost o úvěr bude schválena online už do pěti minut a svých peněz se dočkáte nejpozději do jedné hodiny.

Nutností je vyplnění kontaktního formuláře, kde kromě rodného čísla, bydliště či mobilního telefonu musíte vyplnit i přibližnou výši měsíčního příjmu.

Aby Vám snad zástupce této společnosti nezavolal v době, kdy se to jemně řečeno nehodí, v dotazníku uvedete i přibližnou hodinu, kdy si přejete být kontaktováni.

A nějaká omezení?

Hot půjčka.cz Samozřejmě, něco by se našlo. Pokud chcete požádat o Hot půjčku, musí Vám být mezi osmnácti a šedesáti pěti lety, maximální výše úvěru je pak sto padesát tisíc korun (minimální pak deset tisíc, takže pro nižší částky bude třeba kontaktovat nějakou jinou podobnou společnost).

Vše lze vyřešit velmi snadno přes internet (inu, kdo by ho dneska neměl, že?), doba splatnosti se zpravidla pohybuje mezi 24 a 84 měsíci, jinak řečeno – mezi dvěma a sedmi lety.

Problémem není ani to, pokud se rozhodnete půjčku předčasně splatit, žádné poplatky „navíc“ v takové chvíli nečekejte. Individuální dohoda předem je rozhodně namístě.

Stejně jako u mnoha jiných podobných institucí, nemusíte dokládat výpis z registru dlužníků nebo přivést s sebou ručitele. Toto jsou v dnešní době překonané záležitosti, které zajímají jen pár okrajových hráčů na úvěrovém trhu, takže snad ani není třeba o něčem podobném mluvit.

A na závěr – Hot půjčku provozuje jeden z významných hráčů na trhu nebankovních půjček, společnost Cresco Group, s.r.o., takže se jedná o celkem férovou a jistou nabídku.

A co vy, máte s touto půjčkou zkušenosti? Přispějte svojí recenzí do diskuze!

Hot půjčka.cz dnes
Ohodnotit recenzi
Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Hot půjčka.cz dnes
Ohodnotit recenzi

Hot půjčka.cz dnes
Ohodnotit recenzi