Jak na nebankovní půjčky

28.5.2014
Kategorie: Půjčky do výplaty, Rychlé půjčky

V základě se půjčky dělí na bankovní a nebankovní. Ty druhé jmenované však není nutno házet do jednoho pytle, protože jich existuje ohromné množství, a dokonce samotné společnosti, jež tyto krátkodobé úvěry poskytují, se již přímo specializují na konkrétní typy, jako jsou například nebankovní půjčky ihned.

Co jsou nebankovní půjčky ihned

nebankovni-pujckyIhned je to důležité slovo, které označuje celou specifikaci tohoto typu půjček. Základní vlastnost nebankovní půjčky ihned je rychlost, se kterou je nejen půjčka vyřízena, ale i schválena a podrobně rychle jsou dodány peníze.

Navíc jsou tyto půjčky maximálně rozmanité, v závislosti na obnosu peněz, který je půjčen, dále pak na době splácení, účelu, či nemelu, tedy půjčka bez účelu a mnoho dalšího.

Obzvlášť termín „mikropůjčka“ se stal v poslední době velice oblíben, jak pro poskytovatele, tak i samotné žadatele, jež mikropůjčku stále častěji vyhledávají.

Výše půjčky, doba splatnosti a další důležitá data jsou individuální termíny, které určují poskytovatelé nebankovních půjček ihned, ale většinou přistupují k vytvoření nabídky na základě všeobecné poptávky.

Tím snadno snesou konkurenční boj a kdo lépe a dříve na poptávku zareaguje, ten může očekávat vzrůstový obrat. Půjčky ihned z nebankovního sektoru se většinou splácí jednorázově, popřípadě ve formě několika málo splátek.

Tyto půjčky se také vyznačují tím, že maximální doba splatnosti je snad měsíc, měsíc a půl výjimečně. Můžete si však půjčit na co chcete, nikdo po vás nebude slídit a požadovat určení, proč si dané peníze půjčujete.

Výhody nebankovních půjček ihned

Krátkodobá mikropůjčka ihned má řadu výhod, na které je nutno poukázat a odůvodňuje, proč je lidé vyhledávají.

Rychlost vyřízení

První velkou výhodou je rychlost, se kterou je celá půjčka vyřízena. Tím, že není potřeba uvádět množství dat, je prakticky půjčka ihned schválena – odtud také její označení.

Jednoduchost a žádné zbytečné formality

S tím také souvisí samotné vyřízení půjčky. Žadatel není představen před nutnost uvádět řadu informací o sobě a širokém okolí. Postačí pár základních údajů, na jejichž základě je pak půjčka vystavena.

Dostupnost

O tento typ půjčky žádají lidé, jež obvykle potřebují vyřešit akutní tíživou situaci, což znamená, že je poskytovaná snad všem svéprávným a dospělým občanům. Opět není nutné dokládat svůj příjem a tudíž je půjčka rychle a snadno schválena, proto je velice dostupná pro širokou veřejnost.

Pohodlnost

Jestliže o nebankovní půjčku ihned žádáte, již ani nemusíte nikam docházet, dokonce ani není nutné, aby vás navštívil obchodní zástupce společnosti a půjčku s vámi sjednal. Z pohodlí svého domova, formou on-line vyřízení na internetu nebo přes telefon si půjčku snadno a rychle vyřídíte.

Variabilita

Trh s nebankovními půjčkami je v posledních letech dost horké zboží. Což dobře vědí poskytovatelé, takže jsou schopni přizpůsobit jednotlivé produkty tak, aby pro žadatele a potenciální klienty byly opět o něco atraktivnější a potřebnější, současně i dostupnější. Nebankovních půjček je tak ohromné množství na současném českém trhu.

Nevýhody nebankovních půjček ihned

nebankovni-uverySoučasně, jako má takový půjčka své výhody, tak má i několik nevýhod. V základě jde o apelaci na vlastní výhody.

Tím, že není nutné dokládat příjem a řadu dalších údajů, je tak nějak počítáno s tím, že žadatel nebude půjčku splácet tak, jak bylo sjednáno a tudíž je takový úvěr zatížen mnohdy až přemrštěným úrokem.

Jestliže je člověk v opravdové finanční tísni, s půjčkou souhlasí, i když o skutečnosti je zpraven. Dalším bodem, se kterým je nutno počítat, že ne všechny společnosti jsou seriózní a mnohdy se tak lidé dostanou do nepříjemné duhové pasti.

Poskytovatelé nebankovních půjček ihned

Kredito24

Česká společnost, poskytující nebankovní půjčky má zámezí ve své mateřské společnosti v Německu. Soustřeďuje se především na poskytování mikropůjček, a prezentuje se s rychlým vyřízením půjčky, které proběhne do patnácti minut od prvního kontaktu.

Žadatel může o půjčku projevit zájem sedm dní v týdnu, dvacet čtyři hodin denně, tedy non-stop. Vyřízení probíhá on-line, doba splácení je maximálně třicet dní a maximálně je možné požadovat půjčku do 12 500 Kč s tím, že poprvé dostanete maximálně 4 500 Kč.

CreditON.cz

Zahraniční společnost s hlavním sídlem v lotyšské Rize si zakládá na férový přístup ke svým klientům. Díky tomu dnes působí v několika zemích Evropy. Půjčí všem plnoletým občanům ČR, bez předešlých závazků ku společnosti. Maximálně je možné žádat až 20 000 Kč.

Ferattum

Jedná se o společnost, která je průkopnicí v oblasti mikropůjček na českém trhu. Navíc zde neplatí žadatel žádný úrok, k půjčce vždy náleží přesně daný fixní poplatek. Tato skutečnost ji vynesla oblibu v několika zemích Evropy, i mimo ní, kde působí. Společnost vznikla ve Finsku, a na českém trhu působí od roku 2005. Půjčku je možno vyřídit on-line, pomocí SMS a splatnost lze prodloužit až třikrát.

Jak na nebankovní půjčky
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Jak na nebankovní půjčky
Ohodnotit recenzi

Jak na nebankovní půjčky
Ohodnotit recenzi