13.8.2016
Kategorie: Rychlé půjčky

Jaká je výhodná online půjčka?

13.8.2016
Kategorie: Rychlé půjčky

Co by měla splňovat výhodná online půjčka a kde ji získat? To určitě zajímá nejednoho čtenáře a potencionálního klienta. Odpovědi můžete nalézt i v tomto článku.

Půjčka na cokoliv
Půjčky mohou být účelové nebo neúčelové. Účelový úvěr může být například hypotéka, která slouží k předem danému využití. Půjčka bez dokládání účelu může být naopak použita na cokoliv a poskytovatel nezjišťuje, jak byly peníze využity. Nevýhodou neúčelových půjček mohou být o něco vyšší úroky.

Půjčky bez poplatků
Prověření poskytovatelé půjček si neúčtují žádné poplatky za vyřízení a poskytnutí půjčky. Pokud poplatky jsou, tak už bývají rozloženy do jednotlivých splátek, to je ale obvyklé spíše u dlouhodobých půjček. Určitě však u spolehlivého poskytovatele nenajdete žádné poplatky předem.

Možnost předčasného splacení bez sankcí
Nekvalitní společnosti často požadují po klientech vysoké sankce za předčasné splacení. Seriózní poskytovatel je rád, že mu jeho klient vrátí půjčku včas, proto jsou sankce za předčasné splacení něčím, co by solidní společnost mít neměla.

Výše RPSN
Nelze úplně jednoznačně říci, co patří k nízkým úrokům a co už je moc. U krátkodobých půjček do výplaty je však sazba RPSN naprosto nelogická, protože jejich splatnost bývá obvykle kolem 30 dní a sazba RPSN se přepočítává na celý rok. U těchto půjček může dosahovat dokonce stovek procent. U dlouhodobých půjček nad jeden rok už je běžná sazba okolo desítek procent (u nebankovních půjček).

Velmi levná mikropůjčka je v současné době Japonská půjčka, která patří k nejlevnějším v tomto segmentu. Nabízí až 50 000 Kč se splatností na 30 dní. Není potřeba dokládat příjem a je bez registru.

Rychlé vyřízení a první půjčka zdarma
Ideální půjčka je rychlá půjčka. Někteří poskytovatelé dokáží vyhodnotit žádost během několika minut a stejně tak rychle i zaslat peníze na účet. Dobrý poskytovatel má svůj účet u všech hlavních bank, a díky tomu je zajištěn rychlý převod peněz.

Velmi výhodná půjčka je nejlépe ta, kde je nabídka na první půjčku zdarma. Tuto akci naleznete výhradně mezi nebankovními společnostmi. První půjčka je velmi výhodnou nabídkou a je určena novým klientům společnosti. Jednoduše zaplatíte jen tolik, kolik jste si půjčili. Takové půjčky poskytuje například Zaplo.cz, Ferratum a mnoho dalších.

Výhodnou půjčku poznáte
I když se najdou i podvodné půjčky, je naštěstí mnoho poskytovatelů, kteří jsou solidní a féroví. Snad je i s přispěním tohoto článku, lépe poznáte.

Jaká je výhodná online půjčka?
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Jaká je výhodná online půjčka?
Ohodnotit recenzi

Jaká je výhodná online půjčka?
Ohodnotit recenzi