7.8.2015
Kategorie: Rychlé půjčky

Jaké půjčky jsou nejlepší? Nezávislý test úvěrů

7.8.2015
Kategorie: Rychlé půjčky

Téměř každý z nás se někdy může ocitnout v situaci, že potřebuje půjčit peníze. Někdy v takovém okamžiku pomůže rodina, přátelé nebo známí, jindy nám ale nezbývá nic jiného než se obrátit na společnost, která se poskytováním půjček zabývá profesionálně. Tyto úvěry se dají rozdělit na bankovní a nebankovní, kromě nich ale rozlišujeme i celou řadu dalších typů půjček. Vybrat si tu nejlepší je ale čím dál těžší, zvláště když neustále přibývají nové a nové úvěrové společnosti, především pak v nebankovním sektoru, kde panuje obrovská konkurence.

Krátkodobé nebo dlouhodobé půjčky?

Kromě samotné výše půjčky je poměrně zásadní otázkou také to, na jak dlouhou dobu potřebujeme peníze půjčit. Zatímco u bank se běžně poskytují spíše dlouhodobé úvěry, u nebankovních společností se setkáváme spíše s krátkodobými půjčkami, které jsou většinou jen v malé výši. Nevýhoda krátkodobých úvěrů od nebankovních poskytovatelů spočívá zejména ve vyšších úrocích a poplatcích, naopak jejich předností je to, že je může získat téměř každý.

Proč použít srovnávač půjček?

Abychom neudělali zbytečnou chybu, neskočili na špek podvodníkům, nebo neplatili zbytečně vysoké úroky, vyplatí se nám použít profesionální internetový srovnávač, který nám s výběrem vhodné půjčky pomůže a usnadní nám práci. Jedním z těch nejlepších jsou webové stránky Parádní Půjčky, které nabízejí podrobné recenze a porovnání nejlepších úvěrů, jež jsou aktuálně v České republice dostupné. Vybrat si na této stránce mohou jak lidé, požadující vysoký úvěr, tak zájemci o malou a rychlou půjčku do výplaty, stejně tak zde vhodnou půjčku najdou podnikatelé, zaměstnanci i nezaměstnaní, nebo i lidé se záznamem v registru dlužníků, studenti, důchodci atd.

Nezávislé srovnání různých druhů půjček

Velkou předností finančních portálů, jako jsou např. již zmíněné ParádníPůjčky.cz je jejich absolutní nezávislost, odbornost a profesionalita. Stránky nejsou spojeny s žádným konkrétním poskytovatelem a jejich autoři tak nabízejí skutečně nezávislé srovnání a kvalitní recenze, jež jsou pro žadatele o úvěr mnohem hodnotnější než PR recenze na objednávku firem. Zároveň jsou pečlivě vybrány pouze ty společnosti, u nichž je absolutní, stoprocentní jistota jejich serióznosti. Nemůže se Vám tak stát, že byste např. uhradili vysoký poplatek a pak nic nedostali, nebo že byste utratili tisíce na předražené telefonické lince.

Výhody stránek ParardniPujcky.cz

logo

ParádníPůjčky.cz ale mají i spoustu dalších velkých předností, díky kterým se rozhodně vyplatí tento web navštívit. Jednou z nich je velká úspora času – to se týká nejen samotného srovnání úvěrů, ale jde i o to, že přímo z webu ParádníPůjčky.cz si můžete podat žádost o příslušnou půjčku.

Dalším velkým plusem je přehlednost webu – jednotlivé nabídky jsou srovnané podle různých parametrů a jedním kliknutím myši si je můžete seřadit podle vlastnosti, která Vás nejvíce zajímá (např. výše půjčky, úroková sazba atd.). Snadno si také lze vybrat pouze konkrétní typ půjčky (např. bankovní, nebankovní, bez registru, zdarma, do 10 minut, pro studenty, pro nezaměstnané, pro dlužníky atd.) a ve výpisu se Vám pak zobrazí pouze půjčky, jež splňují toto kritérium.

U každé půjčky navíc nechybí ani podrobná recenze, tabulky jednotlivých splátek, zkušenosti klientů, kteří už danou půjčku v minulosti měli, kontaktní údaje, informace o firmě, různé dokumenty nebo sazebníky a v neposlední řadě také odpovědi na nejčastější dotazy. Uživatel tohoto srovnávače tak získá ucelený přehled a může se tak mnohem snadněji rozhodnout, kterého poskytovatele půjčky si vybere.

Jaké půjčky jsou nejlepší? Nezávislý test úvěrů
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Jaké půjčky jsou nejlepší? Nezávislý test úvěrů
Ohodnotit recenzi

Jaké půjčky jsou nejlepší? Nezávislý test úvěrů
Ohodnotit recenzi