6.8.2013
Kategorie: Katalog firem

Je Acema Credit podvod?

6.8.2013
Kategorie: Katalog firem

V nebankovním sektoru působí mnoho nebankovních společností, které vám půjčí finanční prostředky, ale jen málokterá z takových firem může nabídnout podobné úvěry jako najdete v bankách.

Lidé, kteří tak nejsou dostatečně bonitní, ať už kvůli zápisu v registrech dlužníků anebo kvůli nedostatečným příjmům těžko hledají alternativu. Mohla by touto alternativou být nebankovní společnost Acema Credit?

Acema credit podvod

Tato firma nabízí úvěry ve vyšších částkách a to od 100 000 Kč až do 5 000 000 Kč. Jde tak o úvěry na delší dobu, které lze zároveň využít jako hypotéku.

Princip úvěru je docela podobný a to kvůli tomu, že je nutné zajištění nemovitostí. Výhody jsou ale v tom, že jsou jejich půjčky bez registrů dlužníků a bez nutnosti dokládání příjmů. V jejich nabídce nenaleznete ale jen půjčky, ale i Acema Credit podvoddalší finanční společnosti.

Úvěry a konsolidace od Acema Credit

Pro ty, kteří chtějí utrácet peníze z dluhů libovolně je asi nejvhodnější jejich půjčka na cokoliv, díky které lze získat zmíněnou částku až 5 milionů. Peníze můžete získat velmi rychle i v hotovosti a zažádat si o ně můžete i na jejich stránkách.

Zde najdete také kalkulátor půjčky, díky kterému hned zjistíte, jak dlouho a kolik peněz budete při půjčce splácet.

Acema CreditAcema Credit

V případě, že hledáte peníze na bydlení či rekonstrukci vašeho stávajícího domova můžete využít úvěr na bydlení s úroky už od 8 % p.a., cílová částka je zde stejná jako u předchozího úvěry.

Ti z klientů, jež už mají více dluhů a chtějí si splácení zjednodušit si mohou díky konsolidaci půjček. Acema Credit totiž nabízí i sloučení úvěrů, díky čemuž budete splácet dluhy pouze jednorázovou splátkou a navíc si můžete přenastavit parametry splácení podle sebe.

Podvody a rizika

V nebankovním sektoru přeci jen půjčování peněz není tolik bezpečné jako v bankách. Proto jistě mnoho klientů, zda nejde u Acema Credit o podvod.

Podle zkušeností a recenzí klientů to vypadá, že v případě splnění jejich podmínek (a splácení včas) s nimi není žádný problém. Stojí za nimi silná finanční společnost ze zahraničí, díky čemuž mají dostatek kapitálu na půjčování peněz.

Zkušenosti klientů

Anonymní

Dobrý den,
mám s touto firmou jedině kladné zkušenosti. Byla jsem také nedůvěřivá, ale probrala jsem smlouvu i podmínky s právníkem a říkal, že je to standartní. A navíc asi nejlepší úrok, který mi kde nabídli. Za mě tedy můžu doporučit

Anonymní

Moje zkušenosti s touto firmou jsou vcelku kladné, zavoláno, vyřízeno…kladně vyřízeno, vyplaceno. Doufám, že to tam půjde i dál.

Jan

Nevím, co je na tom za podvod, když kdo vám půjčí požaduje své peníze zpět, to že chce za to úrok je logické, neboť z něčeho se taky musí uživit. Přečtěte si nejdříve všechny podmínky, ty potom dodržujete a nebudete mít žádný problém. Tím že budete na internetu šířit negativní (lživou) reklamu, tak si stejně nepomůžete. S touto společností mám velmi dobrou zkušenost, pomohli mi z dluhů v případě, kde by mi banka nepůjčila ani omylem, tak oni nastavili velmi výhodné podmínky (přísné, ale transparentní). Žádná bouda to není, úrok je nižší než v bance a oproti jiným nebankovním společnostem s kterými jsem měl tu čest, tak Acema byla velmi otevřená a vstřícná.

Podobné úvěry

Jestliže vás oslovila nabídka půjčky od Acema Credit ale nemůžete tuto půjčku využít, pak můžete vyzkoušet služby konkurečních firem. Mezi takové nebankovní společnosti se řadí například firma Provident Financial, která půjčuje až 80 000 Kč. Dalším poskytovatelem, který vám nabídne více než 100 000 kč formou úvěru je firma Home Credit a jejich Click Credit půjčka.

Je Acema Credit podvod?
Ohodnotit recenzi
Kontaktní formulář

23 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Je Acema Credit podvod?
Ohodnotit recenzi

Je Acema Credit podvod?
Ohodnotit recenzi