Kalkulátor povinného ručení 2014

4.4.2014
Kategorie: Nejlevnější pojištění

Kalkulátor povinného ručení 2014Možná, že už i vy jste se dozvěděli o možnostech, které vám pomohou ušetřit nemalé peníze.

Jde o zajímavou možnost, jak můžete platit za povinné ručení méně peněz a to v případě využití některého z online kalkulátoru. Proč kalkulátor a jak vám může pomoci s úsporou peněz?

Ať už platíte za havarijní pojištění anebo jenom za povinné ručení, částky, které zde platíte nejsou nejmenší a často je možnost úspory klidně až o několik tisíc (především u dražších pojistek).

Nejlevnější pojistka na auto…

Ne vždy mají totiž lidé vyřízené pojíštění svého vozidla u té nejlevnější pojišťovny, někdy si pojistku sjednávali spolu s jinou službou a nehleděli na ceny ručení.

Dnes si ale díky internetu a webovým kalkulačkám porovnat, zda neplatí zbytečně moc a zda nemohou ušetřit. Stačí jenom vyplnit několik základních údajů o vás a vašem vozidla, aby mohlo dojít k výpočtu a porovnání cen povinného ručení.

Mezi faktory, které ovlivňují cenu povinného ručení v roce 2014 patří především výše bonusu a objem motoru.

Čím nižší objem, tím levnější pojištění. Bonusy mohou často u vašeho pojištění snížit cenu za zálohy až o 60 %.

Nesmíte však způsobit dopravní nehodu anebo při tom využít tohoto pojištění, jinak na bonus ztratíte nárok.

Připojte se k těm, co ušetřili – spočítejte si úsporu ihned

Jak změnit pojišťovnu?

Pokud naleznete levnější pojišťovnu, pak můžete samozřejmě přejít začít využívat jejich služeb a pojištění. Bonusy, které jste v předchozí pojišťovně nasbírali se vám přenáší, takže úspora bude i u nového pojištění vašeho vozidla.

 

Porovnání pojištění funguje jak v případě povinného ručení, tak i u havarijní pojištění, takže můžete ušetřit ve dvou případech.

Kalkulátor povinného ručení 2014
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Kalkulátor povinného ručení 2014
Ohodnotit recenzi

Kalkulátor povinného ručení 2014
Ohodnotit recenzi