Karlova půjčka

1.3.2015
Kategorie: Katalog firem, Rychlé půjčky

Moderní uspěchaná doba přináší mnoho možností cestování, zvelebování bydlení, nakupování ve slevách a výprodejích a díky internetu nejen v zemi kde žijeme. Nakoupit si můžete luxusní značky třeba v Londýně či Americe. Kdo by těmto nabídkám odolal? Může však nastat situace, kdy se nám jaksi nedostává peněz z jakéhokoliv důvodu. Proto můžete využít Karlovu půjčku a vesele nakupovat nebo naopak uhradit důležité výdaje jako jsou nedoplatky za energie či fakturu za telefon.

Karlova půjčka se hodí kdykoliv
Karlova půjčka je nebankovní produkt, který vám v případě potřeby výjde vstříc a vy můžete peníze získat již za pět minut od odeslání formuláře. Půjčit si můžete do 4500 kč rychlou půjčku do výplaty nebo naopak dlouhodobý nebankovní úvěr až do výše 170 000 kč. Půjčku získáte bez ručitele nebo zástavy nemovitosti. S Karlovou půjčkou si můžete koupit nové auto nebo nový nábytek ještě týž den.

Žádost o půjčku a podmínky

Pro zažádání o půjčku stačí vyplnit nezávaznou žádost. Po té budete kontaktování pracovníky call centra, kteří s vámi proberou vaši žádost o půjčku. Peníze můžete mít převedeny na svůj účet do pěti minut od podepsání smlouvy. Můžete si půjčit 4500 kč na 30 dní nebo do 170 000 kč. Splatnost půjčku do 170 000 kč doba splatnosti se pohybuje od 12 do 84 měsíců. O půjčku si může požádat každá fyzická osoba se stálým zdrojem příjmů. Půjčit si mohou osoby od 18 do 65 let, stabilní příjem, vlastní účet. Výhodou půjčky je, že není nahlíženo do registru dlužníků Solus. Je vhodná pro důchodce i začínající OSVČ, kteří nemohou doložit daňové přiznání za uplynulý rok. Pokud řádně splácíte, můžete se těšit na výhody jako snížení splátek nebo vrácení úroků.

Co je registr dlužníků Solus?

Solus je sdružení právnických osob, které sdílejí informace o neplatících zákaznících za účelem ochrany členských společností a také samotných zákazníků před předlužením. Do Solusu se však dostanete, i když dlužíte třeba jen jednu korunu. Vymazání z tohoto rejstříku trvá pět let, pokud si o něj nepožádáte po uhrazení dluhu sami.

Karlova půjčka má výhodné podmínky

  • vyřízení online
  • peníze na účtě ihned po schválení půjčky
  • bez nahlížení do registru
  • bez ručitele
  • neúčelová půjčka
  • nízké úrokové sazby
  • pro občany do 65 let

Co je nebankovní půjčka

Nebankovní půjčky poskytují finanční společnosti za účelem zisku z úroků za poskytnutou půjčku. Solidní společnosti je poskytují bez poplatku předem. Výhodou půjček je potřeba dokládat pouze minimum dokumentů, není nahlíženo do registru dlužníků nebo nemusíte dokládat příjmy. Takové podmínky nabízí i Karlova půjčka. Pro získání půjčky je obvykle potřeba pouze trvalý pobyt na území čr, plnoletost a stabilní příjem. Půjčky jsou bezúčelové nebo naopak vázané na účel použití třeba nebankovní hypotéky na rekonstrukci či koupi domu nebo půjčka na koupi automobilu. Nebankovní půjčku vyhledávají předevšim osoby s nízkými příjmy nebo záznamem v registru dlužníků, kteří si nemohou půjčit v bance.

Karlova půjčka
5 (100%) 1

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Karlova půjčka
5 (100%) 1

Karlova půjčka
5 (100%) 1