Koupě založené společnosti

17.6.2014
Kategorie: Zakládání společností

V dnešní době nemusíte založit společnost, kterou budete vlastnit až do jejího zániku či přejmenování nebo ji vést k prosperitě už od prvních krůčků.

koupě společnostiExistuje totiž možnost takzvaných ready-made společností, díky kterým si můžete vybrat konkrétní společnost naprosto vyhovující Vašim potřebám přímo na míru – a něco takového se určitě neodmítá, nebo snad ano?

Žádné skryté poplatky, zajímavé názvy a zaplacený základní kapitál. Jediné, co potřebujete, je začít podnikat a radovat se ze svých zisků.

Stačí si tuto společnost jen koupit – naprosto vše je připraveno, úřady jsou lidově řečeno oběhané a zbývá už jen rozjet to ve velkém. To už ale společnost prodávající ve stylu ready-made nechá jen a jen na Vás.

Nevyhovuje Vám některý z názvů? Není problém, lze jej snadno změnit a to zcela bez poplatků navíc. Prostě si jen vyberte název, který budete vyžadovat, a vše se hned začne vyřizovat k Vaší naprosté spokojenosti.

Virtuální sídlo nebo jiné místo podnikání?

Za poplatek lze držet sídlo na prestižním místě, třeba v centru Prahy nebo Brna, pokud budete mít o danou službu zájem. Získáte i poštovní schránku, ze které je možné vše přeposlat na Vaší adresu a možnost několikrát do roka zasedat na valné hromadě na sídle firmy.

Záleží ale jen a jen na Vás, jaké doplňkové služby si ještě doobjednáte. Může to být třeba vedení účetnictví, které ušetří další čas a peníze nebo dodatečná registrace k DPH na finančním úřadu.

Rychle a snadno podnikat, to není v této zemi vůbec snadná záležitost. Byrokratický úřední šiml je přítomen prakticky kdekoliv a než rozjedete nějaký konkrétní podnik, s trochou nadsázky už budete mít bílé vlasy a chuť podnikat bude ta tam. Nabídky ready-made společností tak vyplnily vzniklou mezeru na trhu a mají velký potenciál do budoucna. Využijete je i Vy?

Koupě založené společnosti
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Koupě založené společnosti
Ohodnotit recenzi

Koupě založené společnosti
Ohodnotit recenzi