Kouzelná půjčka recenze – je podvod?

5.11.2013
Kategorie: Katalog firem, Rychlé půjčky

Asi jste už zaznamenali nějakou reklamu od Kouzelné půjčky s.r.o.? Čaroděj ve fialovém úboru, jenž slibuje nejvýhodnější půjčku na tomto světě i jiných planetách, se objevoval v poslední době na českém internetu docela často.

Ovšem, je třeba jedním dechem dodat, že jeho nabídka není ani trochu kouzelná, ba spíše až hraničí s velmi nevýhodným jednáním. A to i přesto, že by mohla působit opravdu důvěryhodně – vždyť za ní stojí původní britský kapitál.

Co si vlastně myslet o nabídce půjčky, jejíž úroková sazba činí takřka čtyři sta procent? Něco takového je, byť třeba jen v případě krátkodobějších půjček se splatností maximálně v řádu týdnů (spíše ale dnů, protože nejkratší možná doba splatnosti je dokonce dvoudenní), poměrně nehorázné.

Dejme si takový názorný příklad Kouzelné půjčky

Půjčíte si deset tisíc korun, které byste mohli vrátit až za třicet dní. Pokud zaúčtujeme i poplatek za vyřízení úvěru, jenž činí poměrně symbolických sto padesát korun, dostaneme se lehce přes hranici třinácti tisíc. – další recenze Kouzelné půjčky

Veselé, co říkáte? U jiných nebankovních institucí byste asi zaplatili o něco menší částku, ačkoliv úroky jsou vysoké v případě těchto organizací asi všude.

Kouzelná půjčka s.r.o. není podvod, jen je drahá

Vlastně jde o takovou daň za rychlé zprostředkování, bance by totiž vyřízení úvěru trvalo podstatně déle, třeba i několik dnů.

Kouzelná půjčka je na tuzemském trhu s nebankovními úvěry poměrně nováčkem, působí zde teprve od jara 2012, proti ní ale mluví celá řada negativních referencí a recenzí.

Kouzelná půjčka s.r.o.

Zajímavostí je určitě i to, že případní žadatelé o tuto půjčku před výplatou jsou skoro bez šance – schvalovacím procesem neprojde podle statistik hned 83 % žádostí, i přesto ale každý (úspěšný) desátý žadatel nedokáže splácet Kouzelnou půjčku v řádném termínu a může tak očekávat jisté sankce.

Na druhou stranu však existuje i několik desítek zákazníků, kteří si požádali během roku o více než deset různých úvěrů od této konkrétní společnosti.

Kouzelná půjčka recenze – je podvod?
Ohodnotit recenzi
Kontaktní formulář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Kouzelná půjčka recenze – je podvod?
Ohodnotit recenzi

Kouzelná půjčka recenze – je podvod?
Ohodnotit recenzi