Krátkodobá půjčka přes terminál Sazka

24.4.2014
Kategorie: Půjčky do výplaty, Rychlé půjčky

Poslední dobou se na trhu s krátkodobými úvěrovými službami roztrhl pytel s nabídkou nejrůznější rychlých online půjček, které vám zajistí peníze před výplatou. U většiny firem je nabídka velmi podobná, liší se jen výše půjčky, doba splatnosti a úroky.

Jedna z nových úvěrových společností tohoto typu se ale odlišuje – vyřídit jejich krátkodobou půjčku si totiž můžete i osobně přes terminál Sazka. A jakou půjčku že to jde?

Jde o nabídku úvěru od Click Credit, což je česká nebankovní společnost, která funguje jako součást skupiny Home Credit. Home Credit se doteď zaměřoval na střednědobé půjčky s cílovou částkou v hodnotě desítek tisíc korun, ale protože je o krátkodobé půjčky do výplaty opravdu zájem, spustili i další nabídku půjčky a tou je právě Click Credit.

Click Credit a konkurence

Kromě toho, že si můžete sjednat půjčku přímo na terminálu, má tento úvěr i několik dalších odlišností od typických finských sms půjček, které jsou nabízeny v Česku. Bonusem jsou totiž slevy pro studenty, kteří mají ISIC kartu, je to tedy ideální typ půjčky pro studenty, kteří potřebují krátkodobě vyřešit svůj problém s penězi.

click credit

Click Credit nabízí nejen studentům půjčky do 4999 Kč, částku si ovšem můžete zvolit libovolně i nižší.

Podobně jako u konkurečních půjček s krátkou dobou splatnosti je i zde první půjčka trochu nižší, než maximální částka a to kvůli ověření.

Až v případě, že si budete u Click Credit brát půjčku opakovaně, ať už přes terminál Sazky nebo odesláním internetové žádosti na webu Click Credit, lze využít úvěru do výše 4999 kč.

Oproti konkureci nabízí Click Credit opravdu výhodné poplatky. Za půjčku 1000 Kč na měsíc například zaplatíte pouze 33 Kč. Vyšší poplatky jsou až při prodloužení půjčky, kdy jsou ceny srovnatelné s konkurenčními nabídkami.

Krátkodobá půjčka přes terminál Sazka
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Krátkodobá půjčka přes terminál Sazka
Ohodnotit recenzi

Krátkodobá půjčka přes terminál Sazka
Ohodnotit recenzi