Krátkodobé sms půjčky do 5000

17.6.2014
Kategorie: Půjčky do výplaty, Rychlé půjčky

V oboru financí dochází poslední dobou k stále novým a novým nabídkám zajímavých úvěrů a to kvůli vzniku mnoha nových nebankovních společností. Nejvíce teď roste asi trh krátkodobých sms půjček (kratkodobesmspujcky.cz), protože se k nám přesouvají Krátkodobé sms půjčkyfirmy se svými pobočkami a nabízí u nás malé půjčky před výplatou.

Co je to finská půjčka?

Možná, že někteří z vás už tento druh půjčky někdy v minulosti využili. Jde většinou o půjčky v hodnotě 5000 nebo 10 000 kč, které vám nebankovní společnost převede během pár dnů po schválení na účet.

Takové půjčky u nás nabízí například už firma Ferratum Czech s.r.o. několik let a má spousty spokojených zákazníků. Ale i oni se museli přizpůsobit návalu nových akčních půjček a udělali nabídku půjčky před výplatou výhodnější.

Půjčit si u nich můžete teď na delší dobu splatnosti, dluh můžete mít až 45 dnů. Poté je možné ho až 3x prodloužit, ovšem za nemalý poplatek.

Ferratum půjčuje jako jedna z mála firem i poštovní poukázkou, půjčit si u nich můžete jako stálý klient maximálně 10 000 Kč.

Nové krátkodobé půjčky

V roce 2013 a 2014 se u nás objevilo několik zajímavých firem, které změnili situaci na trhu. Nebankovní společnosti jako Kredito24 nebo Zaplo Finance totiž nabízí výhodnější půjčky a často i rychleji.

  • Například u Zaplo si můžete poprvé půjčit až 5000 korun a nemusíte přitom platit žádné úroky. Fungují navíc i víkendu, takže si žádost můžete podat a vyřídit nonstop.
  • Kredito24 půjčka je zase výhodná v tom, že při schvalování nenahlíží do registrů dlužníků a nevyžadují doložení příjmů, jejich systém schvaluje krátkodobé sms půjčky automaticky.
Krátkodobé sms půjčky do 5000
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Krátkodobé sms půjčky do 5000
Ohodnotit recenzi

Krátkodobé sms půjčky do 5000
Ohodnotit recenzi