Kreditní karta Era

7.5.2014
Kategorie: Kreditní karty, Rychlé půjčky

Nikdy jsem nepatřil mezi ty, kteří by často využívali půjčky. Peníze jsem si raději nikdy půjčovat nechtěl, protože je to je jednak závazek a navíc zbytečný výdaj.

Snad nikdy vám totiž peníze nepůjčí zadarmo, vždy budou chtít poplatky anebo úroky. Existuje ovšem několik případů, mezi které Kreditní karta Erapatří třeba první půjčka od nebankovní společnosti, která nabízí SMS půjčky anebo kreditní karta s bezúročným obdobím. V tomto článku rozebereme právě druhou možnost a to konkrétně kreditní kartu od Era, tedy od bývalé Poštovní spořitelny.

Na stránkách Era portálu o kreditní informace najdete, ale podle mě jsou trochu strohé. Využití kreditky nemusí být vždy jasné, proto je na webu uvedeno několik případů.

Já osobně ji využívám například na výdaje v podnikání, při platbách přes internet ale i pro výběr hotovosti v bankomatu. Dá se díky ní platit v obchodech i bezkontaktně, to jsem zatím ale nezkoušel.

Limit, který jsem u svojí karty získal je na 100 000 Kč. Zařízení této kreditní karty bylo skoro celé telefonicky.

  1. Nejprve mě kontaktovala pracovnice z call centra, která mi produkt nabídla.
  2. Následně jsme prověřili podle zadaných údajů moji bonitu a podle čísla účtu pravidelně zjistili příjem.
  3. Žádost zadala pracovnice do systému a asi po týdnu se mi ozval kurýr, který mi doručil a podepsal se mnou smlouvy.
  4. Asi do týdne pak byla v internetovém bankovnictví karta aktivovaná a asi týden po tom mi dorazila samotná kreditka a PIN, kterou jsem mohl ihned využívat.

Peníze zdarma skoro až na dva měsíce

Bezúročné období je u karty 55 dnů, takže pokud si půjčíte 1. dubna, splácíte do 25.května. Splácet se může snadno přes internetové bankovnictví v Era portálu.

Zřízení karty je zdarma, poplatky jsou například ale za výběr z bankomatu a to i z ČSOB. Platí se 5 korun a 30 korun u bankomatu jiné banky. Drahý je taky výběr na poště, který vyjde na 35 korun.

Ke kartě je možné využívat několik druhů pojištění, více informací najdete na portálu Era. Já jsem se rozhodl pojištění nevyužívat a ušetřit.

Kreditní karta Era
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Kreditní karta Era
Ohodnotit recenzi

Kreditní karta Era
Ohodnotit recenzi