Kredito24 půjčka – recenze a zkušenosti

26.4.2014
Kategorie: Půjčky do výplaty, Rychlé půjčky

Každému z nás se občas může stát, že nám chybí pár tisíc korun a nejlepší způsob jak je získat je využít půjčku. Ne každý má totiž možnost půjčit si peníze od rodiny nebo jiným způsobem, kdy nemusí za vypůjčení finančních prostředků platit žádné navýšení.

kredito24-pujckaDíky malým nebankovním společnostem si ale dnes můžete půjčit jen přesně tolik kolik potřebujete a to velmi pohodlně a bez zbytečných formalit.

Jednou z dalších nových firem, která u nás začala nabízet rychlé půjčky před výplatou je Kredito24, která přináší velmi podobný úvěr jako Zaplo Finance a jejich půjčka.

Kredito24.cz nabízí půjčky do 12 500 Kč které si můžete sjednat s dobou splatnosti na několik týdnů. Vybrat splatnost si můžete libovolně, díky kratší splatnosti ušetříte na úrocích. V ojedinělém případě můžete u Kredito24 získat půjčku s úrokem dokonce 0 %, jak je to možné?

První půjčka bez úroků

Kredito24 podobně jako Zaplo Finance nebo Perfect Money nabízí všem novým klientům, každému kdo si bere první půjčku, úvěr bez navýšení a bez úroku. Vy si tak můžete snadno přes internet sjednat úvěr až do 4500 Kč za který nezaplatíte ani 1 kč na úrocích.

Ověření účtu a poplatek 1 Kč

U této společnosti probíhá schválení žádosti a vyřízení úvěru velmi rychle, je ovšem nutné poprvé předem uhradit registrační poplatek 1 korunu předem z vašeho bankovního účtu, aby došlo k prověření toho, že jste opravdu majitelem tohoto konta.

Sleva 100 Kč na vaši půjčku

Pokud si chcete u Kredito24 půjčovat opakovaně, pak počítejte s tím, že budete muset platit standardní navýšení za tuto nebankovní půjčku. Na opakované půjčce můžete ale 100 Kč ušetřit, pokud se do účtu Kredito24 půjčky přihlásíte přes Facebook.

Prodloužení a předčasné splacení

Ti z klientů, kteří mají peníze rychle zpátky a můžou pohledávku ihned uhradit mohou využít předčasného splacení zdarma. Dokonce v případě, že splatíte půjčku do týdne neplatíte úrok žádný.
Naopak ti, kteří mají se splacením dluhu mohou za poplatek využít prodloužení půjčky o týden či dva.

Kredito24 půjčka – recenze a zkušenosti
Ohodnotit recenzi
Kontaktní formulář

2 komentáře

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Kredito24 půjčka – recenze a zkušenosti
Ohodnotit recenzi

Kredito24 půjčka – recenze a zkušenosti
Ohodnotit recenzi