7.5.2014
Kategorie: Rychlé půjčky

Levná půjčka 150000 ihned – bez registrů

7.5.2014
Kategorie: Rychlé půjčky

Už dlouho přemýšlím o tom, že bych začal s něčím podnikat a začal dělat na vlastní pěst. Rozjezd podnikání ale není nic jednoduchého, je to riziko a navíc je na to potřeba hlavně ze začátku určitý kapitál.

Ne všude je samozřejmě potřeba mít investory s několika miliony korun, někdy stačí jen 100 000 nebo 150 000 Kč.

Našetřit takovou částku ale není jen tak, hlavně při dnešních výplatách. Proto podobně jako plno dalších lidí přemýšlím o nějaké půjčce, nejlépe přímo o půjčce přímo pro začínající podnikatele.

Takové půjčky nabízí hlavně banky a dá se přes ně získat i větší částka než jenom 150 000 Kč. Pro mě je ale více peněz zbytečné a Levná půjčka 150000 ihned  - bez registrůnechci platit úroky za peníze, které bych nutně nepotřeboval a nevyužíval.

Banky ale nahlíží do registrů

Problémem u většiny bankovních půjček, ať už jde o klasickou osobní půjčku nebo firemní úvěr, je to, že při schvalování vaší žádosti budou kontrolovat, zda nemáte žádný zápis v registrech dlužníků.

Jestliže zápis máte (může být i starší), pak může být se schválením bankovního úvěru problém a vy tam musíte zkusit štěstí jinde.

Ti, kterým ale banky úvěr schválí mají ale často možnost získat peníze za nejvýhodnější úrokové sazby na trhu.

Další možnosti půjčky do 150 000 Kč

Existují samozřejmě i další možnosti, jak si lze vypůjčit určitou částku. Není to ale už tak výhodné a levné řešení, jak půjčka z banky.

Na finančním trhu fungují také nebankovní společnosti, které nabízí podobné půjčky jako banky. Příkladem mohou být firmy jako Home Credit, VitaCredit nebo Provident Financial.

Například u Home Credit si lze půjčit takové částky, ovšem s úrokem značně vyšším než v bance. Pravděpodobně ale ani u této společnosti nepůjčí peníze všem, i zde do některých registrů dlužníků (SOLUS) nahlíží.

Půjčky od soukromníků

Asi nejméně vhodným řešením je půjčka od lichváře či soukromé osoby. Ti sice prověřují solventnost klienta nejméně, ovšem je zde riziko podvodu a navýšení je značně nevýhodné.

Levná půjčka 150000 ihned – bez registrů
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Levná půjčka 150000 ihned – bez registrů
Ohodnotit recenzi

Levná půjčka 150000 ihned – bez registrů
Ohodnotit recenzi