29.8.2013
Kategorie: Rychlé půjčky

Malé půjčky do 8000

29.8.2013
Kategorie: Rychlé půjčky

Máte finanční problémy a potřebujete rychle a jednoduše získat peníze? Pro každého z vás jsou tu malé půjčka 8000. Malá půjčka do 8000 je jediným rychlým řešením vašich finančních probémů. Nebankovní společnosti vám nabízejí hned několik půjček. Stačí jen si vybrat tu pravou pro vás.

O půjčku si může zažádat téměř každý, kdo je starší 18 let a je způsobilý k právním úkonům. Nebankovní společnosti vám půjčí již od několika set korun až po několik tisíc.

Splatnost je obvykle okolo 15 dnů a více. Mluvíme tedy o tzv. rychlých půjčkách, které vám pomůžou v určité situaci – např. když potřebujete peníze do výplaty.

Jak si půjčit?

Pokud už víte, jakou půjčku si budete chtít zřídit, nemusíte na nic čekat. Vše vyřídíte z pohodlí domova nebo v pracovní pauze. Zřízení je jednoduché a časově nenáročné, nezabere vám ani 30 minut.

Stačí vyplnit online žádost o půjčku na internetové adrese dané nebankovní společnosti a odešlete. Výsledek vám bude sdělen během Malé půjčky do 8000několika minut po schválení půjčky.

Při zřízení není potřeba dokládat půjčky, nemusíte mít ani ručitele. Tyto malé půjčky do 8000 bývají poskytováni bez skrytých poplatků. Peníze obdržíte během 48 hodin složenkou, nebo si je můžete nechat zaslat na váš bankovní účet.

Malé půjčky do 8000 nabízí i nebankovní společnost ViaSMS. Tyto půjčky jsou vhodné pro lidi od 20 – 65 let, nezaměstnané a ženy na MD. Ke zřízení vám postačí občanský průkaz a vlastní bankovní účet.

Za zřízení půjčky zaplatíte registrační poplatek 1 Kč. Peníze vám příjdou na účet do 48 hodin. Můžete si postupně navyšovat sumu, kterou si chcete půjčit nebo si nastavit dobu splatnosti půjčky.

Malé půjčky do 8000
Ohodnotit recenzi
Kontaktní formulář

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Malé půjčky do 8000
Ohodnotit recenzi

Malé půjčky do 8000
Ohodnotit recenzi