Malé půjčky před výplatou

24.1.2014
Kategorie: Půjčky do výplaty, Rychlé půjčky

Půjčování peněz dnes zajišťuje množství různých poskytovatelů, nejen z bankovního ale i z nebankovního sektoru. Právě díky nebankovním půjčkám mohou klienti častěji využívat malé půjčky, které jim zajistí peníze třeba před výplatou (viz kde získat peníze do 15 minut).

Malé půjčky před výplatouLidé si totiž často potřebují půjčit jen na pár dní a nechtějí kvůli tomu zbytečně riskovat poškození svých rodinných vztahů a využijí tak služeb finančních společností.

Typickým příkladem je malá půjčka ihned od společnost Dollar Financial Czech s.r.o., která vám půjčí až 3000 Kč bez prověřování.

Úvěr, který najdete v nabídce zmíněné úvěrové společnosti se nazývá Omega Půjčka a využívá jej mnoho klientů, kterým chybí na pár týdnů menší suma peněz.

Omega půjčka do výplaty je určena nejen zaměstnancům, kteří si půjčují na zaplacení složenek či bydlení, když jim nevychází peníze ze mzdy, je také například určena také seniorům anebo studentům, kteří chtějí krátkodobě vyřešit své finanční potíže.

Čtěte také: Co dělat když vás zaskočí nečekaný výdaj?

Jak získat peníze z této půjčky?

Jestliže patříte i vy mezi ty, kteří si občas potřebují pár korun půjčit, pak vás jistě zajímá, jak rychlé a jednoduché bude vyřízení úvěru od Dollar Financial Czech.

To hlavní, co je potřeba udělat, je vyplnit žádost o půjčku na jejich internetových stránkách. Stačí vyplnit několik základních údajů o vaší osobě, místě bydliště a dalších identifikačních údají. Pro získání půjčky je třeba mít vlastní bankovní účet, na který vám budou peníze doručeny.

Pro ověření je nutné odeslání registračního poplatku 1 Kč z vašeho účtu a dále je nutné ověření SMS zprávou. Není však potřeba vyřizování žádné smlouvy, nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte přes internet.

Tento úvěr má několik výhod, patří mezi ně například:

  • půjčka bez ručitele a zástavy nemovitosti
  • žádné skryté poplatky
  • možnost prodloužení půjčky
  • fungují nonstop, i o víkendu

Pro nové klienty je tato půjčka dostupná do 3000 Kč, pro stálé klienty je však Omega půjčka dostupná až do 10 000 Kč.

Malé půjčky před výplatou
Ohodnotit recenzi

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Malé půjčky před výplatou
Ohodnotit recenzi

Malé půjčky před výplatou
Ohodnotit recenzi