Minit půjčka – recenze

26.6.2014
Kategorie: Půjčky do výplaty, Rychlé půjčky

Firem, které nabízejí půjčení peněz po internetu rychle například když nemáte hotovost před výplatou, je čím dál více. Není tak snadné si vybrat tu správnou společnost, která pro vás bude mít nejvýhodnější úvěr. Na internetu se můžete setkat s nebankovními společnostmi jako Ferratum, Crediton anebo například nově se firmou Zaplo Finance. Kromě nich ovšem existuje i další úvěr a ten má název Minit půjčka.

minit-pujckaCo je to finská půjčka?

Minit půjčka patří mezi úvěrové produkty, které odpovídají definici finské půjčky. Jde o krátkodobé úvěry se splatností v řádu několika týdnů. Jinak tomu není ani u této půjčky, splatnost je zde maximálně na 30 dnů, tedy na měsíc. Zvolit si lze ale i splatnost o týden nebo dva kratší.

Dalším typickým znakem těchto krátkodobých online půjček je to, že vám zajistí jen menší částky. Pomocí Minit půjčky tak můžete čerpat úvěr maximálně do 5000 Kč.

Přímo na webových stránkách společnost Fast Credit, která stojí za tímto úvěrem, je možné vybrat si ze tří typů úvěrů a to buď:

  • Půjčku 1000 Kč
  • Půjčku 2000 Kč
  • Půjčku 3000 Kč

Kolik za půjčení zaplatím?

To, co by vás mělo rozhodně zajímat je výše úroků. Navýšení je totiž často nemalé, právě u finských půjček a úvěrů. Není vůbec výjimkou, když za takovou malou půjčku přeplatíte až třetinu vypůjčené sumy.

U Minit půjčky je maximum skoro podobné. Výše úroku závisí na době splatnosti. V případě, že si půjčíte na 10 dnů zaplatíte 12 % z půjčky. Pokud si tedy půjčíte 1000 Kč na 10 dnů, musíte splatit 1120 Kč.

V případě půjčky na 20 dnů se úroku navyšuje a to na 21 %. Jestliže si půjčíte na 20 dní 1000 Kč, pak splácíte 1 210 Kč.

Nejvyšší úrok je pak při půjčce na měsíc, kdy je úrok zhruba 28 %, takže byste spláceli 1 285 Kč. Půjčku si můžete u Fast Credit samozřejmě prodloužit, jak už je to v tomto oboru zvykem, ovšem i zde zaplatíte nemalé poplatky.

Minit půjčka – recenze
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Minit půjčka – recenze
Ohodnotit recenzi

Minit půjčka – recenze
Ohodnotit recenzi